Povinné údaje: tyto údaje jsou potřeba zadat aby bylo možné správně prezentovat vaše ubytovací zařízení


Zde vyberte o jaký typ zařízení se jedná například (hotel, penzion) atd ...
Zadat název zařízení :
Zadejte název zařízení, například Squash, již neuvádějte typ zařízení tzn. že neuvedete hotel Squash, ale pouze Squash
Zadat URL/Odkaz :
Zde uveďte odkaz (internetovou adresu) s prezentaci vašeho hotelu (ubytovacího zařízení) například (http://hotel-cz.moonface.cz/hotel-plzen-victoria.htm).
Zadat popis Zařízení :  
Napsáno 0 znaků z 255.
Kontaktni E-mail :
Zde uveďte kontaktní e-mail na vaše zařízení aby jsme vám mohli posílat případné změny a poptávky klientů. Na tento e-mail vám bude rovněž posláno potvrzení přidání zařízení.
Zadat PSČ:
Zde zadejte PSČ vašeho zařízení a stiskněte dohledat město, poté vyberte ve které obci se zařízení nalézá, aby jsme ho mohli správně zařadit.
Telefon 1 (+420) Zde můžete zadat telefonní a mobilní čísla do vašeho zařízení (včetně kontaktních osob), která se budou v prezentaci zobrazovat, pokud si na vaše stránky umístíte naši reklamní ikonku.
Nabídku ikonek naleznete zde.
Kontaktní osoba
Telefon 2 (+420)
Kontaktní osoba
Mobil 1 (+420)
Kontaktní osoba
Mobil 2 (+420)
Kontaktní osoba

Nápověda a popis jak správně přidat odkaz na nové ubytovací zařízení

Jak jistě dobře víte, v dnešní době je snad nemyslitelné, aby hotel, pension, nebo firma neměli vlastní webovou prezentaci. Náš portál www.hotel-ubytovani.com , je zaměřen na ubytování. Naším cílem je, aby potencionální klient – host, co nejsnáze našel odkaz na ubytování v daném kraji, městě či obci. Proto vám, na našem portálu nabízíme, že můžete přidat odkaz s vaším URL zdarma. Úvodní strana je udělána jako katalog, tzn. že ten, kdo přijde na náš portál si může vybírat ubytování podle kraje, města nebo obce. A z toho vyplývá, že je velmi důležité zadat odkaz , a my vám tu možnost dáváme. A nejen zadat odkaz , ale i zadat URL je velmi důležité A to je zdarma reklama pro vás. Internet je vlastně jeden velký reklamní svět, a tak jako je důležitý ukazatel na hlavní silnici, je důležité mít umístění na internetu na předních pozicích, a to jak na vyhledávači, tak v katalogu nebo na portálu. Nesdílnou součástí reklamy je být viděn. Právě se nacházíte na stránce http://www.hotel-ubytovani.com/pridat-odkaz.aspx , tady můžete zadat hotel , pension , nebo jiné ubytování , tak aby jste se zase o něco více zviditelnili. Pomocí naší navigace je snadné přidat odkaz. Přiřadit kategorii a typ je též velice jednoduché. Ted již víte, proč je důležité zadat odkaz. Tak pojďme na to. Přidat můžete odkaz na stránky, které prezentují hotel pension nebo jiné ubytování. Nejprve je potřeba zadat povinné údaje, po té klikněte na tlačítko „POKRAČOVAT“ a můžete doplnit nepovinné údaje. U povinných údajů vyberte kategorii vašeho ubytování. Typ ubytovacího zařízení zvolte z nabídky, např. hotel, pension, chata atd… V políčku ZADAT NÁZEV ZAŘÍZENÍ, vyplňte název bez typu zařízení, tzn. např. Hotel Zlatá Hvězda, vyplňte jen Zlatá Hvězda. V poli „PŘIDAT URL“ musíte přidat odkaz na vaše webové stránky včetně http:// , což je adresa vaší webové prezentace např. http://www.hotel-ubytovani.com . V dalším poli „POPIS ZAŘÍZENÍ“ je nutné zadat stručný popis vašeho ubytovacího zařízení. V poli „KONTAKTNÍ E-MAIL“ zadejte e-mail, na který vám po dokončení přidání odkazu dojde potvrzení o tom, že váš odkaz s URL byl úspěšně přijat do systému a čeká na schválení. Abychom mohli váš hotel, pension či jiné ubytování co nejpřesněji zařadit, vyplňte v poli PSČ vaše poštovní směrovací číslo a následně stiskněte tlačítko „DOHLEDAT MĚSTO“ a z nabídky vyberte odpovídající město nebo obec. Po vyplnění těchto údajů, stiskněte tlačítko „POKRAČOVAT“ a dostanete se na stránku s nepovinnými údaji, jedná se hlavně o doplnění stručného popisu v angličtině a němčině. Vyplněním těchto údajů se zase více zviditelníte v zahraničí. Teď už vám můžeme přát jen samé spokojené hosty.