Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Přelouč

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Pardubice .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Pardubice.

Ubytování Přelouč

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel V+M

[ Dukelské nám. 269, Přelouč ]

Hotel V+M patří mezi hotely na pardubicku, které nabízí kvalitní ubytování za příznivou cenu. Hotel V+M je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic. Přelouč je druhým největším městem Pardubického kraje. Nachází se na řece Labi a patří k nejstarším historicky doloženým místům regionu. ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Penzion Hospůdka ve Mlýně ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme levné ubytování 5 km od města Přelouče v překrásné přírodě v malé vesničce Seník v jedno,dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastní televizí,ledničkou a sociálním zařízením. Cena ubytování pri dlouhodobém pobytu až 150,- za noc.
Ubytování Na Růžku Přelouč ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám útulné a cenově přijatelné ubytování nedaleko centra Přelouče ve tří a čtyř lůžkových pokojích. Ceny již od 120 Kč osoba/den. Zveme Vás také k posezení do naší restaurace.
Ubytování Přelouč - Lohenice ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám kvalitní a levné ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích v nově rekonstruovaném objektu. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC) a kuchyňkou.
Ubytovna U Václava, Přelouč ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Kvalitní a levné ubytování ve tří a čtyřlůžkových pokojích v novém objektu. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC). Možné parkování v areálu objektu. Nabízíme množstevní slevy.
Hotel VM Přelouč ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme kvalitní ubytování za příznivou cenu v jednolůžkových až třílůžkových pokojích (možnost přistýlky). Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný TV. Restaurace v hotelu
Penzion KOLESA ubytování Kladruby nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Jsme součástí jezdeckého areálu s kolbištěm pro všechny druhy jezdeckého sportu a s přilehlou oborou, kde je chována spárkatá zvěř. Ubytování: dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kapacita je 33 lůžek.
Motel Železné Hory ubytování Kojice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností stravování v restauraci.
Statek, Ranč, Farma Statek Mělice ubytování Mělice ( Brloh )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v Statek Mělice Nabízíme možnost ubytování až pro 5 osob v nově zrekonstruovaném bytě na statku v Mělicích.Jízda na koni,plážový volejbal, windsurfing, cykloturistka, vodní lyže 5min písník Mělice Obec se nachází 5km od města Přelouč. S dobrou
Penzion Na Staré Poště ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Dům v centru Přelouče prošel v roce 2010 celkovou náročnou rekonstrukcí a nabízí svým navštěvníkům příjemné ubytování s kapacitou 25 lůžek.Kromě ubytování nabízíme také služby wellness klubu a stylovou restauraci kolem 100 míst.
Chata Pavlína Kociánová ubytování Přelouč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Máme pro Vás k pronajmutí chalupu v samém lůně Vysočiny.Chalupa se nachází na strategickém místě 2 km od Třebíče v klidném prostředí vesnice.Město Třebíč a okolí nabízí nepřeberné množství různých památek a to i včetně památek Unesko.
Penzion Kostečka ubytování Řečany nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pardubický kraj patří mezi hospodářsky nejrozvinutější části České republiky, přesto si však dokázal uchovat své přírodní bohatství. A nejsou to jen rozsáhlé krajinné oblasti, přírodní rezervace a přírodní památky - ochrana přírody patří mezi priority Par
Autokemp Semín ubytování Semín
[ ubytování - penziony - hotely ]
Autokemp obsahuje průtočný rybník na písku, který je napájen Sopřečským potokem. Vyýstavba byla započata v roce 1996 a rybník v té době měl rozlohu 1,5ha. Zvětšoval se v roce 2001 na 6ha.
Penzion NA HRÁZI ubytování Veselí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion restaurant s dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením, umyvadlem a sprchovým koutem. V objektu je restaurace, společenský sál s videoprojekcí, herna s kulečníkem a zimní zahrada. V suterénu vinárna s barem a salonky.