Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pohořelice

mlha
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Břeclav .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Břeclav.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Pohořelice jsou evidovány tyto obce : Branišovice, Přibice, Pohořelice, Vlasatice, Loděnice, Vranovice, Ivaň, Cvrčovice, Malešovice, Troskotovice, Pasohlávky, Šumice, Odrovice.

Ubytování Pohořelice

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel Termal Mušov

[ Mušov, Pasohlávky ]

Hotel Termal Mušov se nachází v atraktivní oblasti Pálava na Horní „Mušovské“ nádrži přímo u hráze, odbočuje se přímo z hlavní silnice na Mikulov, v případě jízdy od Brna a nebo z Mikulova do Brna v opačném směru. Autem - Po silnici E 461 nebo 52 ve směru Brno – Mikulov – Vídeň , cca 30 km od Brna přímo na hrázi u Pála ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem


Penzion sv. Anny Pasohlávky ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion se nachází v rekreační oblasti Novomlýnských nádrží a Pálavy, v centru obce, asi 2 km od aqualandu. Celoroční provoz, kapacita: 6 pokojů (22 lůžek) s vybavenou kuchyní a vlastním soc.zařízením,půjčovna a úschovna kol,parkoviště,dětský koutek.
Hotel VeCafe ubytování Cvrčovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel VeCafe najdete v centru města Pohořelice, které se nachází na trase Brno Mikulov Vídeň. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, televizi, satelit a telefon.
Penzion Arpos ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítáme Vás na stránkách Pensionu ARPOS Pension ARPOS je postaven v obci Pasohlávky, která se nachází v jižním cípu Moravy v kraji lužních lesů, vinic a v bezprostřední blízkosti Novomlýnských nádrží, které se rozkládají pod Pálavou .
Penzion Bar Kometa ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion s restaurací je exkluzivně umístěn v centru obce Pasohlávky v těsné blízkosti Mušovských jezer. Restaurace je vzdálena 35 Km od Brna směrem na Mikulov. Restaurace a penzion jsou vybaveny bezdrátovým internetem. Provozujeme také půjčovnu kol.
Ubytování Kratochvíla ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování Kratochvíla zajišťuje levné ubytování ve dvou zařízeních - penzion a minicamp v obci Pasohlávky na jižní Moravě. Pasohlávky jsou na trase Brno Vídeň v blízkosti Novomlýnských nádrží. V okolí Pálava, Mikulov, Lednice, Valtice.
Chata Matěj ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování se nachází v patře nad vinným sklípkem v obci Pasohlávky u Mušovských jezer, jsou zde dva samostatné pokoje o dvou a pěti lůžkách. Součástí ubytování je komplexně zařízená kuchyň s jídelním koutem, odkud je vstup na terasu s venkovním posezením
Autokemp Merkur Pasohlávky ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Autokemp ATC Merkur se nachází na břehu horní Novomlýnské nádrže, je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, školní výlety a sportovní pobyty.Jedná se o uzavřený areál o rozloze 41,5 ha z toho vodní plocha je 23 ha, kterou tvoří dvě oddělené laguny.
Penzion U Liptáků ubytování Pasohlávky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Náš nově postavený penzion se nachází v obci Pasohlávky. Pasohlávky patří do nejteplejší oblasti Jižní Moravy a zároveň leží na břehu naší největší vodní plochy - Novomlýnských nádrží.
Penzion In vino ubytování Pohořelice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion In vino se nachází v městečku Pohořelice, cca 25km jižně od Brna směrem na Vídeň. Penzion nabízí komfortní ubytování jak pro soukromé, tak firemní účely. K penzionu patří i vinný sklípek, přímo v areálu, s nabídkou dobrých a kvalitních vín.