Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ostrava

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Ostrava .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Ostrava.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Ostrava jsou evidovány tyto obce : Ostrava - Martinov, Ostrava - Dubina , Ostrava - Proskovice , Ostrava - Zábřeh , Ostrava 28, Ostrava - Koblov , Ostrava 16 - Radvanice, Ostrava - Krásné Pole , Ostrava 8 - Poruba, Ostrava - Přívoz , Ostrava 14, Ostrava - Bartovice , Vřesina, Olbramice, Ostrava 9 - Mariánské Hory, Ostrava 23 - Martinov, Ostrava 20 - Hrabová, Ostrava 5 - Hrabůvka, Václavovice, Ostrava - Muglinov , Dolní Lhota, Ostrava 2, Ostrava 10 - Slezská Ostrava, Ostrava - Michálkovice , Ostrava - Kunčice , Stará Ves nad Ondřejnicí, Ostrava 29 - Petřkovice, Ostrava - Hulváky , Ostrava - Lhotka , Ostrava - Hrabůvka , Ostrava 26 - Krásné Pole, Čavisov, Šenov, Ostrava 15 - Michálkovice, Ostrava - Antošovice , Ostrava-Bělský Les , Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Vítkovice, Ostrava 50, Ostrava - Plesná , Zbyslavice, Ostrava - Nová Ves , Ostrava - Petřkovice , Ostrava - Hrušov , Ostrava - Třebovice, Ostrava 1 - Přívoz, Ostrava - Hrabová, Horní Lhota, Ostrava - Heřmanice , Ostrava - Stará Bělá , Ostrava 3 - Vítkovice, Ostrava 21 - Svinov, Ostrava - Slezská Ostrava , Vratimov, Ostrava - Radvanice , Ostrava - Nová Bělá , Ostrava - Kunčičky, Ostrava 9, Velká Polom, Ostrava 1, Ostrava, Ostrava - Svinov, Ostrava - Poruba, Ostrava 25 - Polanka, Ostrava - Výškovice , Ostrava - Polanka nad Odrou , Ostrava-Jih, Ostrava - Mariánské Hory, Klimkovice, Ostrava - Pustkovec , Ostrava - Hošťálkovice .

Ubytování Ostrava

Hotel Paradise ubytování Ostrava - Mariánské Hory
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel ***Paradise Ostrava je typický rodinný hotel, který se nachází na hlavní třídě 28. října v Mariánských Horách před Hulváckým kopcem. Hotel se nachází nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hromadné dopravy.
Ubytovna Klimkovice ubytování Ostrava - Poruba
[ ubytování - penziony - hotely ]
I levné ubytování vám může nabídnout záruku kvality,klidu a čistoty. Dvou a třílůžkové pokoje vč.lednice,TV,WiFi Ubytování již od 110,- Kč/os./noc,ceny dle délky pobytu Plně zařízená spol. kuchyně Parkování v objektu pro osobní,dodávkové i nákladní
Hotel ZÁMEK PORUBA ubytování Ostrava - Poruba
[ ubytování - penziony - hotely ]
Zámek Poruba z roku 1573 je zcela obnovenou Kulturní památkou a disponuje důstojným zázemím pro konání rodinných nebo firemních akcí.Reprezentační salonky,velkokapacitní sál,zámecký sklep,amfiteátr aj. Dvoulůžkové pokoje s vlast.soc.zařízením 1290,-Kč.
Penzion Aida Ostrava ubytování Ostrava - Pustkovec
[ ubytování - penziony - hotely ]
7 dvoulůžkových pokojů, vlastní sociální zařízení, šatna, LCD televizor, Wi-Fi, parkování v objektu, 12-ti místný salonek s dataprojektorem, možnost platby kartou.
Penzion EVA ubytování Ostrava - Radvanice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzión Eva je určen především, pro zamilované páry a dvojice. V případě, že hledáte klid a pohodlí, najdete u nás klidné a milé prostředí. Náš Penzión, je komfortně vybaven.
Hotel Taurus ubytování Ostrava - Radvanice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotelu Taurus Má 7 pokojů, z toho jeden apartmán s vířivou vanou. V dolním patře stylovou restauraci s kapacitou 180 osob. Skvěle zařízeno pro pořádání akcí, svateb, oslav, sešlostí, smutečních hostin či čehokoliv jiného v blízkosti centra //
Penzion Královský šenk ubytování Ostrava - Třebovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný restaurant nabízí již 15 let příjemné prostředí pro posezení s přáteli,rodinné oslavy,svatební či smuteční hostiny, firemní nebo maturitní večírky.Nově otevřený penzion nad restaurací nabízí kvalitní ubytování nejen na jednu noc
Hotel Aron ubytování Ostrava - Vítkovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v Hotelu Aron patří k nejlepším ubytováním v Ostravě.Prostorné pokoje jsou vybaveny pohodlnými širokými postelemi,vlastním sociálním zázemím(WC,koupelna,TV a bezdrátovým připojením k internetu.Pakroviště je nepřetržitě hlídáno kamerovým systémem
Apartmány SovaTeaPub ubytování Ostrava - Vítkovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
K dispozici jsou 3 dvoulůžkové apartmány s ložnicí a kuchyňkou, V domě je restaurace.
Penzion Ubytování U Arény ubytování Ostrava - Vítkovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Levné a příjemné Ubytování u Arény v moravskoslezské metropoli Ostravě je pro Vás ideální volbou, ať už jste podnikatel, sportovní fanoušek, návštěvník hudebního koncertu nebo rodina na dovolené.
Hotel Lowcost Hotel Ostrava ubytování Ostrava - Zábřeh
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme pohodlné ubytováníve dvou a třílůžkových pokojích za rozumnou cenu v nově otevřeném hotelu Lowcost v Ostravě.Pokoje jsou vybaveny standartním nábytkem, soc.zařízením se sprchou a 2lůžkové pokoje vl.TV, lednicí a wifi připojením zdarma.
Ubytování Metalurg ubytování Ostrava - Zábřeh
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytovací komplex Metalurg nabízí ubytování za příznivé ceny v příjemném a klidném prostředí v 2-4 lůžk. bytech, jejichž součástí je vlastní soc. zařízení. Dlouhodobé i krátkodobé ubytování je určeno jak pro firemní pracovníky,jednotlivce, tak pro rodiny
Hotel Real&Hotel; DMH s.r.o. ubytování Ostrava - Zábřeh
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel se nachází v Ostravě - Zábřehu naproti Kina Luna u nákupního střediska Kotva. V blízkosti je obchodní centrum AVION se supermarkety a sportovní hala ČEZ Aréna,kde se konají různé sportovní a kulturní akce.
Hotel VISTA superior ubytování Ostrava - Zábřeh
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytovací kapacita je 165 lůžek v 85 pokojích z toho 4 jednolůžkové pokoje a 81 dvoulůžkových pokojů. Pokoje odpovídají všem moderním požadavkům. Hotel Vista nabízí ubytování v kategorii standard a business. Ubytování je v nově zrekonstruovaných pokojích
Hotel Maria ubytování Ostrava 1
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Maria je rekonstruovaný rodinný hotel v historické budově v centru města Ostravy s vlastním parkovištěm. Poskytuje ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV.
Penzion Pension U Rašků *** ubytování Ostrava 15 - Michálkovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme nadstandardní ubytování domácího typu s kapacitou 16-ti lůžek. Ubytování v apartmánech vč. snídaně. Romantické a klidné prostředí v lese, cca. 7 min. jízdy vozem z centra OV.
Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaném apartmánovém domě, který se nachází mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem v klidné části obce Stará Ves nad Ondřejnicí. Pár kilometrů od letiště Mošnov.
Penzion DUKÁT ubytování Vřesina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion s celoročním provozem nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování na okraji města Ostrava, v klidné části obce Vřesina v dosahu MHD. Nabízíme nadstandartní ubytovací služby za velice přijatelné ceny. Naši exkluzivitou je podávání snídaní na pokoj.
Penzion Ostrava-Muraty ubytování Vřesina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme celoroční ubytování v našem penzionu s hospůdkou, v klidném prostředí obce Vřesiny cca 3 km od Ostravy-Poruby. K dispozici je apartmán s vířivkou, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.Vhodné pro pracovní cesty, diskrétní schůzky, dovolené a relax