Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Odry

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Nový Jičín .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Nový Jičín.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Odry jsou evidovány tyto obce : Spálov, Odry, Heřmánky, Vražné, Fulnek, Jakubčovice nad Odrou, Heřmanice u Oder, Vrchy, Luboměř, Mankovice.

Ubytování Odry

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel Dělnický Dům Odry

[ Dělnická 23, Odry ]

Dělnický dům v OdráchKomplex se skládá z hotelové části a restaurace, vinárny a kavárny. Kromě ubytovacích a gastronomických služeb nabízí i kulturní a společenské zázemí.Hotel Dělnický dům vznikl jako nadstavba původní historické budovy a jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického do ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
****

Hotel HEIPARK

[ Tošovice 72, Odry ]

Areál HEIpark Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin a samozřejmě kvalitní ubytování a stravování. Unikátní areál byl vybudován v předhůří Oderských vrchů, u obce Tošovice, která leží mezi městečky Fulnek a Odry. HEIpark je vhodným místem p ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Hotel Dělnický dům v Odrách ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel je součástí komplexu Dělnického domu v Odrách. Vznikl jako nadstavba původní historické budovy a jeho provoz byl zahájen na podzim r.2007. Hotel nabízí 15 pohodlných a moderně zařízených pokojů pro 49 hostů včetně přistýlek.
Apartmány Charlie ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Apartmánové ubytování v klidném prostředí, s možností aktivního vyžití.
Penzion na Stovce ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion v malebném podhůří Oderských vrchů. V příjemném prostředí Vám nabídneme velký výběr chutných jídel, nápojů, moravských i dovozových vín a výbornou pizzu. Ve městě Fulneku můžete navštívit muzeum a památník J.A.Komenského.
Penzion RELAXKO ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Wellness penzion v malebném městečku Fulneku, kde jsou pro Vás připraveny pokojíčky s výhledem na zámek, tv, připojení na internet, sociálním zařízením. K dispozici solná jeskyně, wellness, masáže, kosmetika, cvičební sál.
Hotel AMOS ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel, restaurace, bar, venkovní terasy, klidné prostředí nedaleko od středu města.
Penzion Staré Odry ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Staré Odry naleznete v pohodlné části města Oder, nabízející klidné ubytování ve 4 – dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má WC, koupelnu, TV se satelitem, ledničku. V přízemí budovy se nachází stylová restaurace, kapacita je 30 osob.
Penzion U Zdeňků ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízime ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se soc. zařízením a televizí se sat. a wifi připojením.
Penzion Švamlův Mlýn ubytování Spálov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion vznikl přestavbou starého mlýna v Oderských vrších.Nabízíme 13 stylových pokojů se soc. zařízením, TV, telefonem. Možnost internet. V provozu je restaurace, venkovní bazén 12x5m, dětské hřiště, krytá venkovní terasa, dva tenisové kurty,basketbal.