Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horšovský Týn

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: -1 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Domažlice .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Domažlice.

Další města v okolí

Ubytování Horšovský Týn

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel Šumava

[ Nám. Republiky 11, Horšovský Týn ]

hotel Horšovský Týn ubytování Šumava popis : Město Horšovský Týn se nachází v podhůří Českého lesa, nedaleko malebné Sedmihoří. 10 km od Domažlic, 45 km od Plzně, 30 km od německých hranic. V místě bus, vlak, lékař, pošta, obchody, zámek a hrad, kino, veřejné koupaliště, 20km vzdálený lyžařský vlek... ubytován ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Rodinný dům Táborský ubytování Horšovský Týn
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v rodinném domku se zahradou na předměstí Horšovského Týna. VYBAVENÍ: •toaleta •sprcha •možnost použití kuchyňky •možnost parkování ve dvoře •připojení k internetu
Penzion Pension Zlatý Lev ubytování Malý Malahov ( Hlohovčice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Zlatý Lev Vám nabízí kvalitní ubytování v lokalitě domažlického kraje v obci Malý Malahov, v krásné přírodě s bohatou nabídkou služeb pro aktivní dovolenou (sauna, masáže atd.) i pro příjemné posezení (bar, venkovní krb s grilem).
Penzion Zlatý Lev ubytování Malý Malahov ( Hlohovčice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Zlatý Lev Vám nabízí kvalitní ubytování v lokalitě domažlického kraje v obci Malý Malahov, v krásné přírodě s bohatou nabídkou služeb pro aktivní dovolenou (volejbal, tenis, stolní tenis a ruské kuželky zdarma, sauna, masáže atd.).
Autokemp Tomášek Jiří ubytování Staňkov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Jižní Čechy se spoustou rybníků, jsou jedním z nejkrásnějších koutů naší republiky. Nabízíme Vám rekreační pobyt v jednom z mnohých autokempů v této oblasti. Ubytování Autokemp U Tomášků v obci Staňkov - 3Km od města Chlum u Třeboně. Na břehu Staňkovského
Penzion Koza, s.r.o. ubytování Čermná
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti vystavěné kolem roku 1830. Leží na okraji vesnice Vránov, nedaleko městečka Staňkov. Penzion umožňuje ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Ubytováváme po celý rok.
Penzion Horšov ubytování Horšov ( Blížejov )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Horšov se veřejnosti otevřel v roce 2011, po velké rekonstrukci. Nabízíme příjemné ubytování v 7 pokojích, o celkové možné kapacitě penzionu 26 lůžek. Všechny naše pokoje mají výhled do klidné zahrady nebo na obecní kostel.
Penzion V Oboře ubytování Horšov ( Blížejov )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion dokončený v roce 2011. Nachází se v areálu školního statku Horšov asi 2 km od Horšovského Týna. Dostupnost autem a autobusem. V budově je 8 pokojů s příslušenstvím s celkovou kapacitou 18 lůžek, restaurace a konferenční místnost.
Hotel Gurmán ubytování Horšovský Týn
[ ubytování - penziony - hotely ]
Komfortní rodinný hotel Gurmán se nachází v obci Horšovský Týn, v těsném sousedství zámku v Horškovském Týně. Součástí je útulná restaurace, kavárna, včetně venkovní terasy a předzahrádky. K ubytování je 10 komfortně vybavených pokojů a 1 zámecké apartmá.
Statek, Ranč, Farma Sedmihoří ubytování Mířkov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hledáte klasický venkovský statek s ubytováním, se zvířaty, místo pro výlety, vyjížďky na koních a spoustu krásných zážitků? Statek Sedmihoří je jich plný a užijete si jich dosytosti.Statek je starý sto let a zachovává si styl starých selských časů.