Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hlinsko

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Chrudim .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Chrudim.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Hlinsko jsou evidovány tyto obce : Vysočina, Studnice, Tisovec, Vortová, Hlinsko, Včelákov, Vítanov, Kameničky, Dědová, Miřetice, Holetín, Raná, Jeníkov, Trhová Kamenice, Hamry, Kladno, Vojtěchov, Všeradov, Krouna, Otradov, Svratouch, Pokřikov.

Ubytování Hlinsko

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Chalupa Betlém

[ Veleslavínova 392, Hlinsko v Čechách ]

Ubytování Chalupa Betlém Hlinsko v Čechách : Chalupa Betlém je umístěna v centru města Hlinska ve stejnojmenném skanzenu, který je součástí Souboru lidových staveb Vysočina (mimo jiné má ve své péči i skanzen Veselý Kopec). Z části roubená a z části zděná budova byla postavena v duchu původní hlinecké architektury. V ch ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
***

Penzion Betlém

[ Veleslavínova 1612, Hlinsko v Čechách ]

Ubytování na Vysočině Hlinsko v Čechách : Penzion BETLÉM je umístěn v centru města Hlinska ve stejnojmenném skanzenu, který je součástí Souboru lidových staveb Vysočina (mimo jiné má ve své péči i skanzen Veselý Kopec). Penzion Betlém v Hlinsku - z části roubená a z části zděná budova byla postavena v roce 2004 v duchu ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Ubytování Penzion Zlatá Studna ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Útulný penzion s vlastní restaurací a sálem vhodným pro školení se nachází na okraji města Hlinsko.Je zde celkem 11 pokojů s vlastní koupelnou, WC a možností zapůjčení TV. Kapacita penzionu je 27 lůžek.V naši restauraci je možnost stravování po celý den.
Penzion U nás ubytování Hlinsko v Čechách ( Hlinsko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
V krásném koutu Vysočiny, Železných hor a Podoubraví. V těsné blízkosti skanzenu Veselý kopec. Ideální místo našeho penzionu takřka uprostřed České Republiky přímo vybízí všechny milovníky přírody, kulturních a historických památek k toulkám v okolí.
Ubytování Hlinsko ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v soukromí se nachází v obci Hlinsko, na úpatí hor Českomoravské vysočiny v povodí řeky Chrudimky. Možnosti ubytování,pěší a cyklistické turistiky po dobře značených trasách, možnosti všech vodních sportů, míčových her,tenisu, squasche a golfu.
Motel Čertovina ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Motel Čertovina naleznete asi 3km od Hlinska v Čechách ve směru na Poličku. Nabízíme ubytování a stravování po celý den, možnost kulturního i sportovního vyžití v okolí.
Penzion Penzion Betlém ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion BETLÉM je umístěn v centru města Hlinska ve stejnojmenném skanzenu, který je součástí Souboru lidových staveb Vysočina (mimo jiné má ve své péči i skanzen Veselý Kopec). Z části roubená a z části zděná budova byla postavena v roce 2004 v duchu pův
Penzion U Kaštanu ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v soukromí na Vysočině. Náš penzion disponuje čtyřmi pokoji.
Penzion Ubytování Hlinsko v Čechách ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování Hlinsko Penzion Stanský mlýn, nově zrekonstruovaný, stylový mlýn, ubytování v pohodlí na Vysočině, blízko města Hlinska v Čechách.
Ubytování V Chaloupce na Betlémě ubytování Hlinsko
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování ve městě Hlinsko v Čechách v historickém centru zvaném Betlém. K dispozici máme ubytování v apartmánu 1+1 pro max. 4 osoby, včetně vybavené kuchyně + sociální zařízení. Je zde také možnost využití zahradního grilu a půjčování kol.
Ubytování U kašny ubytování Hlinsko v Čechách ( Hlinsko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování ve dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a TV pro 4 až 5 osob vhodné pro týdenní a delší pobyty. Také nabízíme jedno,dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním i společným soc. zařízením. Poděbradovo nám.10. Hlinsko
Penzion 68 ubytování Kladno
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion 68 ubytování Kladno nabízí 7 pohodlných dvojlůžkových pokojů. Lůžka jsou samostatná, každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV, varnou konvicí. Parkování je na ohrazeném a uzamčeném parkovišti.
Hotel Dům oddechu ubytování Kladno
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nově zrekonstruovaný objekt reprezentativního vzhledu.
Penzion Bella rodinný penzion ubytování Medkovy Kopce ( Hlinsko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný minipenzion v klidném prostředí. Čtyři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastní koupelnou. Uzavřené parkoviště. Možnost snídaně.
Chalupa Strnadka ubytování Srní ( Hlinsko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Příjemné a pohodlné ubytování pro 8 osob + možnost přistýlky, 4+kk+suterén, 1x koupelna, 2x WC. Užitná plocha je cca 140 m² + suterén.