Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bílovec

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Nový Jičín .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Nový Jičín.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Bílovec jsou evidovány tyto obce : Jistebník, Albrechtičky, Pustějov, Bílov, Tísek, Kujavy, Bílovec, Bravantice, Velké Albrechtice, Slatina, Bítov, Studénka.

Ubytování Bílovec

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel Hotýlek a Café Antler

[ Butovická 348, Studénka ]

Penzion Hotýlek Antler ubytování Studénka : Penzion s kavárničkou najdete ve městě Studénka jen 10 minut jízdy od letiště Ostrava Mošnov. Studénka je nejmladším městem okresu Nový Jičín, leží v rovinaté oblasti severního vyústění Moravské Brány, přibližně 20 km jihozápadně od Ostravy a 20 km severovýchodně od Novéh ...

disponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Ubytování Petr Holub ubytování Bílovec
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování hotel Bílovec - 16 km od města Ostrava. Poskytuje kapacitu 47 míst, jsou zde dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmá. Dále pak restaurace, vinárna, venkovní terasa a samoob. jídelna. Možnost pořádání různých firemních i soukromých akcí.
Ubytování Bílovec ubytování Bílovec ( Slatina )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Jedná se o hotelovou ubytovnu jak pro náhodné cestující tak i pro pracovníky firem.Jsou zde dvou,tří a čtyřlůžkové pokoje a jedno apartmá což je plně zařízený byt 3+1.Je zde restaurace a jídelna takže je zde možnost stravování od 6 hodin ráno do 10 hodi
Penzion Chata U Rybáře ubytování Bítov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata U Rybaře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Díky své poloze a ubytovacím možnostem nabízí příjemné místo pro strávení dovolené, a to jak z pohledu odpočívání, tak z pohledu aktivně stráveného času.
Hotel VAGÓNKA ubytování Butovice ( Studénka )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Vagónka nabízí exkluzivní ubytování v 11 pokojích a rodinných apartmánech v útulném prostředí.Každý apartmán je vybaven 2 až 4 lůžky, sprchou, WC, kuchyňskou linkou a lednicí. V přízemí hotelu nabízí nekuřácká restaurace,domácí kuchyni.
Penzion Krásná Marie ubytování Studénka
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion je situován ve městě Studénka. Nabízíme ubytování pro celkem až 12 lidí v šesti dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením, sprchou, TV přijímačem, rychlovarnou konvicí, wi-fi připojením. Parkoviště a restaurace.