Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  [email protected]
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bílina

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Teplice .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Teplice.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Bílina jsou evidovány tyto obce : Hrobčice, Měrunice, Hostomice, Ledvice, Světec, Ohníč, Bílina, Lukov.

Ubytování Bílina

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na
tel: 776 888 865.
***

Hotel U Lva

[ Mírové náměstí 92, Bílina ]

Hotel Bílina ubytování u Lva popis : Hotel u Lva se nachází v historickém centru města Bíliny na jihovýchodní straně dnešního Mírového náměstí, nad níž se tyčí barokní lobkovický zámek z let 1675 - 1682. Budova hotelu u Lva pochází ze 13. století. Město Bílina leží v severozápadních Čechách, mezi městy Most a Teplice. M ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Ubytovna Ubytování Bílina ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Levné ubytování v centru města Bíliny již od 200,- Kč na osobu za noc. V blízkosti do 200 m se nachází disko bar,resturace supermarket. Ubytovaní mají možnost parkovat přímo před budovou. Po domluvě možnost teplé i studené stravování v resturaci.
Penzion a restaurant BOŘEŇ ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Bořeň leží 1 km od Bíliny v blízkosti hlavní silnice Most - Bílina. Odbočka ze silnice je dlouhá 1 km. Vzhled stavby je charakteristický pro horské oblasti. Nad penzionem se nachází chráněná krajinná oblast s terény hojně využívané horolezci.
Penzion Bezovka ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Bezovka v Bílině, je umístěn v malebném,tichém a klidném prostředí rodinných domů v městské části Bezovka,pár minut pěší chůze od Pohádkového lesa,rybníků a centra města.Najdete zde restauraci s prvotřídní kuchyní a bohatou nabídkou jídel
Penzion Bomber ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Samostatný vchod, společná chodba a kuchyňka s kompletním vybavením - lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, varná konvice, toustovač, topinkovač. Dva dvoulůžkové pokoje. Každý je vybaven TV, WIFI, sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou.
Ubytování v apartmánech v Bílině ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pronájem levných bytových apartmanů v Bilině.Apartmány jsou plně vybaveny na každém pokoji Tv,zařizená kuchyně se sporákem a lednicí.Vše nově vybaveno,parkovaní před domem.Nabízíme dvoj nebo trojlůžkové pokoje.Cena 220kč os/noc nebo dohoda.
Penzion Husitská Bašta ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Husitská Bašta v městečku Bílina - region - severní čechy. Nabízí ubytování v opravdu pěkných pokojích a apartmánech. A zve k příjemnému posezení ve společnosti hezkých a příjemných dívek v baru, restauraci nebo herně.
Hotel U Lva ubytování Bílina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel u Lva se nachází v historickém centru města Bíliny. Město Bílina leží v severozápadních Čechách, mezi městy Most a Teplice na silnici E 442. 50 míst v šestnácti,dvoj,tří a čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením a koupelnou a dvou apartmán TV
Hotel LÍPA ubytování Teplice ( Ohníč )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel se nachází v horské obci Cínovec v bezprostřední blízkosti hraničního přechodu se SRN. K ubytování je připraveno hostům 9 pokojů a 1 apartmán. Hotelová restaurace zajišťuje širokou nabídku kvalitní české a mezinárodní kuchyně.