Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Znojmo

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Znojmo .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Znojmo.

Ubytování Znojmo

Penzion Penzion Rezidence zvon ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování s vysokým standartem v samotném historickém jádru města Znojmo, bezprostředně vedle Mikulášského kostela s výhledem na Znojemský hrad a rotundu. Kromě běžného vybavení pokojů, samostatná koupelna,sociální zařízení a televize, je na ka
Interhotel Prestige ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Prestige ve Znojmě, který vznikl rozsáhlou přestavbou bývalého hotelu Družba, představuje vrchol gastronomických a hotelových služeb města Znojma.
Penzion restaurace Jesuitská ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension Jesuitská byl otevřen v roce 1994 poté, co byla důkladně restaurována historická budova ve středověkém jádru Znojma. Ač stojí v pěší zóně, máme na dohled své vlastní parkoviště a k nim i povolenky k bezplatnému parkování.
Penzion Rezidence Zvon ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování s vysokým standardem v historickém jádru jihomoravského města Znojma s výhledem na hrad a rotundu.
Penzion Sedlák ubytování Znojmo ( Nový Šaldorf-Sedlešovice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v klidné části královského města Znojma. Možnost ubytování v jednolůžkovém, dvojlůžkovém, třílůžkovém s možností přistýlky s ubytováním domácího mazlíčka. Připojení k WI-FI zdarma, vlastní parkoviště před domem, možnost posezení na terase.
Penzion SKLEP ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Malý utulný penzion ve sklepní uličce, nabízí příjemné ubytování v apartmánu pro 5 osob, nebo ve dvoulůžkovém pokoji. Uschovna kol, parkování přímo u penzionu, možnost pronájmu sklepní vinárny na soukromé akce.
Penzion Solnice ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Solnice je nově vybudovaný penzion poskytující příjemné zázemí pro váš pobyt ve znojemském regionu. Penzion se nachází v centru města Znojma se snadnou dostupností do všech zájmových míst. Obvodové zdi objektu pochází z budovy solnice ze 17. stol.
Penzion U Kapličky ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu na jižním okraji města Znojma v klidné a ekologicky čisté oblasti. Jsme připraveni ubytovat jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi i cyklisty. Cyklisté vítáni. Ideální rodinná dovolená s dětmi.
Penzion U Svatého Václava ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion U Svatého Václava se nachází v historickém centru města Znojma.
Penzion Viktoria ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
PENZION · vybavení na pokoji - sociální zařízení - klimatizace s vlastním ovládáním - zásuvka vysokorychlostního internetu - televize,satelit a lednice · poloha blízko centra, klidné místo
Penzion Znojmo ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Znojmo Nabízíme Vám ubytování v nově otevřeném penzionu v klidné části Znojma v blízkosti nákupního centra. Tento hotýlek je po celkové rekonstrukci. Poskytujeme 8 dvojlůžkových pokojů. Každý pokoj obsahuje soukromé sociální zařízení se sprchovým
Apartmány Znojmo ubytování Znojmo
[ ubytování - penziony - hotely ]
Apartmány se nachází u centra města Znojma. Apartmány 2+kk umýstěny v tří podlažní budově. Ubytování lze využít i pro sportovní soustředění - 200 m od místa se nachází zimní stadion, tenisová a squash hala, krytý bazén, sauna, posilovna, Sport klub.