Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vsetín

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Vsetín .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Vsetín.

Ubytování Vsetín

Ubytování Areál Dolinka Velké Karlovice

Ubytování Areál Dolinka

[ Léskové 919, Velké Karlovice ]

Ubytování Dolinka se nachází v obci Velké Karlovice (údolí Léskové) na místě zaniklé Mariánské huti. Je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, zimních sportů.Ubytování: Ubytování je k dispozici ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s lůžkovinami. Pokoje mají vlastní sociální zař ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Hotel Galik Velké Karlovice
**

Hotel Galik

[ Léskové 875, Velké Karlovice ]

Galik hotel Velké Karlovice ubytování: Hotel Galik se nachází v Léskovém - nejkrásnějším údolí Velkých Karlovic. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras. Hotel Galik zároveň vytváří dobré zázemí pro pořádání sportovních nebo školních pobytů a je určen pro ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Penzion Lúka Velké Karlovice

Penzion Lúka

[ Soláň 211, Velké Karlovice ]

Ubytování penzion Lúka - Soláň Velké Karlovice : Hotel Lúka-Soláň je umístěn v horském prostředí Beskyd ve Velkých Karlovicích na Soláni, v nadmořské výšce 720 m. V jarních a podzimních měsících lze hotel využít pro organizované pobyty dětských kolektivů nebo firemních školení a seminářů.Hotel Lúka - Soláň Velké Karlovi ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Horsky hotel Permoník ubytování Nový Hrozenkov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel permoník v Beskydech na valašsku, 670m n.m.,20 km od okresního města Vsetín. Dvou,třílůžkové pokoje a rodinné apartmány,vlastní sociální zařízení, TV/SAT a telefon. Hotel Permoník skýtá širokou paletu sportovního vyžití.
Penzion Na Pluskovci ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion se nachází v Beskydech, ve Velkých Karlovicích, uprostřed skiareálu Kyčerka. Nabízí ubytování, stravování, krytý bazén, vířivku, saunu, tenisový kurt, Wifi. Vhodný pro letní a zimní rodinnou rekreaci. Vynikající podmínky pro cykloturistiku.
Hotel Lanterna ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Luxusní ****hotel určený i pro náročnou klientelu, která vyhledává místo k odpočinku a relaxaci. Nabízíme ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích nebo de luxe apartmánech. Součástí hotelu je L-Spa, kde je možné využít bazén, whirpool..
Hotel Horský wellness hotel Tatra ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Tatra nabízí příjemné ubytování v horské oblasti Velké Kralovice. Restaurace s výbornou kuchyní, relaxační centrum, whirlpool, sauna, floating, fitness, solárium, kyslíková terapie, masáže, parkoviště, lyžování, cykloturistika, turistika.
Hotel Laterna Horal Galík ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Lanterna, Horal a Galik se nalézají v Léskovém, nejkrásnějším údolí obce Velké Karlovice. Nabízíme příjemné a kvalitní ubytování, výbornou kuchyni a bohatou nabídku služeb. Věříme, že pobyt u nás bude příjemný a přispěje k Vašemu odpočinku.
Chalupa U Razuly ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa u Razuly se nachází leží v turisticky atraktivní chráněné krajinné oblasti Moravskoslezských Beskyd a Javorníků, v obci Velké Karlovice, v údolí Léskové, přímo u hotelu Razula.
Chata Zdeněk Ondráček ubytování Bystřička
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování, příjemnou rekreaci, víkendové pobyty, oslavy narozenin, firemní školení, pobyty s dětmi, výlety se skauty a vše co si jen s námi dohodnete v krásném prostředí Beskyd na Chatě pod hrází u přehrady Bystřička.
Chalupa ve Vranečce ubytování Nový Hrozenkov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa se skládá ze dvou částí hlavní chalupa a vejmínek, které se zvlášť pronajímají a mají každá vlastní vchod. Okolo chalupy je velká zahrada s ohništěm, letní sprchou, košem na basketbal, houpačky, pískoviště a dětský bazén. Zároveň letní posezení
Hotel Sirákov ubytování Ústí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nádherné ubytování v Beskydech ve wellness centru mezi městy Zlín a Vsetín. Přijďte si odpočinout! Okusit speciality z Hlívy ústřičné! Wellness centrum Sirákov -nechte se hýčkat!
Horsky hotel Antarik ubytování Valašská Senice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata leží nad obcí Valašská Senice v čisté horské přírodě Beskyd, na samotě uprostřed lesů a luk. Nabízíme celoroční ubytování a stravu. Jinak se specializujeme se na zdravý životní styl, masáže, relaxační a rodinné pobyty, jógu. V zimě možnost lyžování.
Chalupa Domeček pod Razulou ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pronájem chalupy v Beskydech, týdenní a víkendové pobyty, ozdravné pobyty. Dřevěnice v těsné blízkosti vyhlášené sjezdovky Razula,v krásném prostředí valašské přírody ve Velkých Karlovicích. Vynikající podmínky pro lyžování, cyklistiku, běžky, wellness.
Apartmány Podťaté ubytování Velké Karlovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Každý apartmán má dvě samostatné ložnice s celkovým počtem 5 lůžek. Vhodné pro rodiny s dětmi, k rekreaci nebo sportovnímu vyžití.