Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Trutnov

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Trutnov .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Trutnov.

Ubytování Trutnov

Penzion U Kostela ubytování Malá Úpa
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension U Kostela ubytování Malá Úpa nabízí celkovou kapacitu 40-ti lůžek ve 14-ti pokojích. Celému objektu vévodí obrovská terasa s překrásným výhledem na naši nejvyšší českou horu Sněžku, kde se můžete v letním období nerušeně slunit nebo sledovat jedin
Ubytování Markoušovice ubytování Markoušovice ( Suchovršice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování Markouškovice nabízí hostům kapacitu 12 lůžek v nově vybudované ubytovně pod Jestřebími horami v obci Markoušovice. Sprcha, WC a TV. horolezecké programy pro úplné začátečníky i porkočilé pod dohledem , firemní a manažerské pobyty, školní výlety
Chata Betyna ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata Betyna nabízí celoroční ubytování v obci Pec pod Sněžkou, 47 míst, sociálním zařízením (WC + sprcha), restaurace, různé sportovní vyžití, školy v přírodě. Pro relaxaci vám nabízíme vířivou masážní vanu, turistika, cykloturistika, lyžování, běžky.
Chata Chalupa Na výsluní ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Krkonoše nabídka ubytování s polopenzí v Peci pod Sněžkou, Modrém dole. Pension horská chata - Na výsluní je památkově chráněná. Byla postavena na přelomu 19. a 20. století. Možnost stravování, zimních sportů - lyžování, horské turistiky i rekreace, odpoč
Penzion Horský Dům ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Horský dům se nachází na staré cestě mezi Pecí a Velkou Úpou, přibližně 300 m od centra Pece pod Sněžkou, v krásném a klidném místě Krkonoš v nadmořské výšce 780 m, s pěkným výhledem na Studniční horu (1.554 m).
Penzion LEV ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Lev nabízí atraktivní ubytování v horské oblasti Pec pod Sněžkou. Čtyři pokoje jsou umístěny v prvním patře. Pokoje jsou dvou až čtyř lůžkové.Tři pokoje mají vlastní oddělený balkón. Sauna s bazénem v zímních večerech přijde vhod. Turistické trasy
Hotel Prvosenka ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Horský hotel Prvosenka v blízkosti Pece pod Sněžkou nabízející zimní i letní rekreaci v regionu Krkonoše. Ubytování v pokojích s vlastním WC. a sprchovým koutem, s možností přistýlky. Stravování je zajištěno v naší restauraci, s tím že snídaně. ˇUroveň
Penzion U Modřínu ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion U Modřínu ubytování Pec pod Sněžkou se nachází v těsné blízkosti centra nového lyžařského areálu SKIPORT Velká Úpa, 200 m od hlídaného parkoviště a hlavní silnice.Pension má 12 pokojů s příslušenstvím. Každý pokoj je vybaven sprchou či vanou a WC.
Chata Vébrovy Boudy ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata Vébrovy Boudy nabízí ubytování a stravování v horské oblasti Krkonoš, obec Pec pod Sněžkou. Hory, zimní, letní dovolená pro jednotlivce, rodinná rekreaci, školy v přírodě, cyklistika, horská kola, turistika, koupání - bazén, kulečník, bar, lyže.
Penzion Zákon ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension Zákon ubytování Pec pod Sněžkou nabízí po celý rok ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Stravování je zajištěno formou polopenze nebo pouze snídaně.
Penzion Zvonička ubytování Pec pod Sněžkou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Zvonička nabízí ubytování v nových apartmánech na hřebeni Krkonoš, v obci Pec pod Sněžkou. Součástí každého apartmánu je ložnice, kuchyňka, soc.zařízení + kabelová TV, satelit, WC a sprcha na pokoji. Možné využít saunu. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Apartmány REVIS ubytování Svoboda nad Úpou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Apartmány Revis nabízí ubytování ve východních Krkonoších. Ubytovací kapacita 40 lůľek ve 4-6 lůľkových apartmánech se sociálním zařízením, kuchyňskou linkou, lednicí, TV, SAT, radiem, telefonem. Domácím miláčky si vemte sebou. Turistika, cykloturistika.
Penzion U Matěje ubytování Trutnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa U Matěje se nachází na okraji malinké příhraniční obce Petříkovice u města Trutnov. Tato obec je situována jen asi 200m od státní hranice s Polskem. vlastní bazén, letní koupaliště, turistika, cyklotrasy, v místě 2 lyžařské vleky.
Penzion U Karla ubytování Velká Úpa ( Pec pod Sněžkou )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Stylový horský pension U Karla nabízí příjemné ubytování a svým hostům skvělé podmínky k sportovnímu vyžití i odpočinku v přírodě. Nachází se v horské oblasti Velká Úpa. Samozřejmostí je možnost půjčky lyžařského vybavení, horských kol, stolního tenisu.
Apartmány PRKAS ubytování Žacléř
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v soukromí apartmány Prkas. Nachází se v obci Žacléř v blízkosti Prkenného Dolu. Možnosti letního i zimního vyžití a přijďte pobejt do příjemného prostředí na úpatí Krakonošových hor! Pěší turistika nebo cykloturistika, koupání, procházky.
Apartmány Eva ubytování Batňovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování ve dvou samostatných apartmánech luxusně vybavených včetně samostatných kuchyní pro 4 a 6 osob. Ideální místo v podhůří Jestřebích hor pro turistiku a zimní sporty, nádherná příroda i na jaře a podzim. Pokud nás navštívíte, rádi se budete vracet
Penzion Pod Vraními Horami ubytování Bernartice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Tutistické ubytování , stravování - možnost plné penze . polopenze ,tiché prostředí v krásné krajině , velmi vhodné pro školy v přírodě či sportovní soustředění , míčové sporty , lyže , cyklistika . Kapacita 40 lůžek , sportovní a kulturní vybavení
Penzion Ramon ubytování Bernartice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Ramon najdete na okraji obce, pod silnicí od Trutnova, nedaleko základní školy. Parkoviště najdete přímo u penzionu, u silnice z centra obce. V penzionu najdete nejen pokoje, ale také společenskou místnost, restauraci, tělocvičnu.
Chata Pod Lípou ubytování Bernartice u Trutnova ( Bernartice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa Pod Lípou Obec Bernartice u Trutnova. Podkrkonoší - nadmořská výška: 500m.n m. Rekreační chalupa - max. kapacita 19 osob, obytná plocha 190m2
Chalupa Kábrtova bouda ubytování Černá Hora ( Janské Lázně )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování na vrcholu Černé hory, v nadmořské výšce cca 1300m.n.m. Parkování u dolní stanice lanové dráhy za poplatek 60,- Kč/den, k objektu se dostanete kabinkovou lanovkou, je vzdálen cca 200m od horní stanice.
Penzion Modrokamenná bouda ubytování Černá Hora ( Janské Lázně )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion v Janských Lázních na krásném místě.Osvětlené lyžařské vleky 200m od ubytování.Skiareál ČERNÁ HORA dostupný bez sundání lyží tam i zpět.Upravované běžkařské tratě a cyklotrasy přímo u penzionu.Pokoje s vlastním soc. zařízením a Tv.Výborná kuchyně.
Horsky hotel Pardubické boudy ubytování Černá Hora ( Janské Lázně )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Levné ubytování v horském penzionu na vrcholu Černé hory. Vhodné pro rodiny s dětmi a lyžařské výcviky. Nabízíme výbornou domácí kuchyni a vlastní vlek.
Penzion OVEČKA ubytování Chvaleč
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech s vlastním vstupem, terasou s posezením. Nacházíme se v polovině trasy mezi Trutnovem a Adršpašsko Teplickými skalami v obci Chvaleč 493 m.n.m.
Penzion Krakonošova zahrádka ubytování Dolní Albeřice ( Horní Maršov )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion s celkovou kapacitou 22 lůžek, s vlastním oploceným parkovištěm, pokoje s vlastním soc. zařízením. Leží mimo hlavní komunikaci a přitom je dobře přístupný. Vhodný pro rodinnou rekreaci i firemní akce. Možnost snídaní i polopenze.
Penzion Iris ubytování Dolní Lysečiny ( Horní Maršov )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion je ideálním místem jak pro rodinnou, tak i pro individuální rekreaci a různá školení a podobně. Nabízíme ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Penzion Iris se zalíbí těm, kteří mají rádi pěší turistiku, jízdu na kole a v zimě pak lyžování.