Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tanvald

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Jablonec nad Nisou .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Jablonec nad Nisou.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Tanvald jsou evidovány tyto obce : Harrachov, Velké Hamry, Zlatá Olešnice, Albrechtice v Jizerských horách, Plavy, Desná, Smržovka, Jiřetín pod Bukovou, Kořenov, Tanvald.

Ubytování Tanvald

Penzion U Tenisu ubytování Tanvald
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion U Tenisu se nachází v Tanvaldě, vedle tenisových kurtů,přímo pod sjezdovým areálem Tanvaldský Špičák.Nabízíme ubytování ve dvou 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím - celkem pro 8 osob, s vlastním vařením.
Penzion Berany ubytování Velké Hamry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Zrekonstruovaný penzion Berany se nachází na samotě v obci Velké Hamry. Je obklopen lesy, nedaleko Smržovky a Horní Černé Studnice. Celoroční ubytování v 5 pokojích a 3 apartmánech o celkové kapacitě 23 lůžek. Vlastní koupelnou s WC, barevným TV a SAT
Chata Pepíno ubytování Velké Hamry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Dovolujeme si Vás pozvat do horské chaty “ Pepíno “ , nacházející se v obci Velké Hamry 2 na trase mezi Jabloncem nad Nisou a Tanvaldem. Okolí chaty je tvořeno krásnými lesy Jizerských hor, ovsem o krásné panorama tu ochuzeni nebudete.
Chalupa Týlinka ubytování Velké Hamry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa Týlinka, postavená v roce 1902 jako hospodářské stavení, prošla během staletí mnoha změnami a od roku 2005 poskytuje útočiště pro milovníky přírody, sjezdaře, běžkaře, turisty a cyklisty. Nachází se v idylickém kraji Jizerských hor, Krkonoš.
Penzion Zlatá Muška ubytování Velké Hamry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension se nachází na okraji Velkých Hamrů II. Příjezdová komunikace je až k penzionu. Penzion má své parkoviště přímo u penzionu.
Rekreační Středisko Chalupy k pronajmutí Zlatník ubytování Zlatá Olešnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme stylové chaty a chalupy k pronajmutí v Jizerských horách. Týdenní i víkendové pobyty v našem rekreačním středisku Zlatník – to je Vaše krásná dovolená v ČR. V létě možnost výletů po okolí, v zimě lyžování. Středisko má vlastní bazén se saunou.
Penzion Hana Vedralová ubytování Zlatá Olešnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám letní a zimní pobyt v našem rodinném domě na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Obec Zlatá Olešnice je vzdálena 12 km od známého turistického střediska Harrachov.
Penzion Lhotka ubytování Zlatá Olešnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV. V objektu se nachází společenská místnost s restaurací. V létě je možné posezení na terase, možnost grilování, ohniště. Parkování přímo u objektu v letním i zimním období.
Apartmány Zlatá Olešnice ubytování Zlatá Olešnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
nově zadaptovaný 4+1 na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš
Rekreační Středisko Zlatník ubytování Zlatá Olešnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Zlatník u Zlaté Olešnice je postaven v duchu podhorské osady. Jsou zasazeny ve svahu, což zaručuje výhled na okolní přírodu a rozdělení na jednotlivé apartmány umožňuje maximální soukromí. Každý má vlastní vchod a interiér s krbovými kamny.