Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sedlčany

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Příbram .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Příbram.

Ubytování Sedlčany

Autokemp Roviště II. ubytování Krásná Hora nad Vltavou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Autokemp Roviště II. leží v poklidné rekreační oblasti na pravém břehu Slapské zdrže. Romantický kemp je umístěn v krásné nepokažené panenské přírodě s atraktivním a na ovzduší čistým okolím. Kemp nabízí 12 chat se dvěmi samostatnými ložnicemi. .
Penzion Ranč Vletice ubytování Krásná Hora nad Vltavou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmá – celkem 15 lůžek. Dále možnost ubytování v okolí ( Vletický mlýn, Hotel Solenice ) cca 20 – 30 lůžek.
Penzion U Kolářů ubytování Krásná Hora nad Vltavou
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension se nachází ve středočeském kraji,1km od největší rekrační oblasti vodní nádrže Slapy.Nezátopová oblast.V členité krajině s vybudovanými cyklotrasami,Samotný pension se nachází v bývalé rozsáhlé zemědělské usedlosti v blízkosti lesa.
Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček ubytování Kuníček ( Petrovice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Základní pobyty jsou týdenní. Dále, v omezené míře, nabízíme víkendové pobyty. Pobyty jsou vhodné pro všechny milovníky přírody a zdravé výživy, zejména pro rodiny s dětmi. Sezóna: 28.5. - 30. 9. 2011 Více informací najdete na: www.kunicek.cz/ubytovani/
Penzion Liškův mlýn ubytování Milešov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion Liškův mlýn se nachází na okraji malebné vesničky Milešov. Je zasazen do nádherného prostředí panenské přírody nedaleko vodní nádrže Orlík. Místo je ideální na svatby, rodinné oslavy, firemní akce ale i turistiku či cykloturistiku.
Chatová Osada Orion ubytování Milešov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chaty, chatky, ubytování, rekreace, Trhovky, Orlík, Orlická přehrada, Středočeský kraj, kempy, apartmány, turistika, prázdniny, dovolená. Rekreační zařízení Orion - Orlická přehrada. Komplex 6 - ti luxusních zděných chat.
Hotel Sporthotel Trhovky ubytování Milešov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítejte na stránkách SPORTHOTELU TRHOVKY - ideálního místa pro dovolenou celých rodin, skupin či jednotlivců, kteří rádi tráví aktivně svůj volný čas. Místo je také neobyčejně vhodné pro pořádání podnikových akcí, večírků a svateb. .
Penzion statek u Štemberků ubytování Myslkov ( Sedlec-Prčice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování na statku v rodinném penzionu s celoročním provozem. Kapacita 2 apartmány(6 a 4 lůžkový).Ve vesnici Myslkov, 5km od Sedlec-Prčice.Okolní kraj Vám nabízí sportovní, kulturní i "mystické" zážitky.
Apartmán Počepice ubytování Počepice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Apartmán Počepice se nachází v členitém prostředí středních Čech.Je obklopeno sportovištěm-tenisový kurt,hřiště na fotbal, volejbal,beach volejbal..atd. Tři čtyřlůžkové pokoje.Sprcha,umyvadlo na pokoji,wc chodba,kuchyň a obývací místnost s televizí.Vařím
Penzion Bowling ubytování Sedlčany
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v penzionu v centru města Sedlčany v klidném prostředí s okny do zahrady. K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje s WC a sprchou. WIFI v ceně ubytování. Klidný pobyt a dobré přespání.
Statek, Ranč, Farma Dražka ubytování Sedlčany
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v nově vybudovaném areálu Farma Dražka zaměřený na chov sportovních koní a výcvik koní a jezdců.Vyjížďky do přírody ,kola.překrásná příroda.Dvou a čtyřlůžkové moderní pokoje s dřevěnými doplňkami.www.sweb.cz/farma.drazka T777258583
Apartmán Hulín ubytování Sedlčany
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Hulín, který se nachází nedaleko města Sedlčan nabízí ubytování v pěti čtyřlůžkových chatách (v podkroví ložnice, v přízemí obývací místnost, televize, satelit, lednice a sociální zařízení)cena 370,-os včetně snídaně,hodina sportu na chatku zdarma
Penzion Lhotka ubytování Sedlčany
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Lhotka se nachází v obci Sedlčany střední Povltaví. Rodinný penzion s přátelskou atmosférou a celoročním provozem nabízí ubytování v přízemí rodinné vily s vlastním vchodem. Vhodné dlouhodobé i krátkodobé ubytování 700m od centra města.
Ubytovna Turistická ubytovna Tatran ubytování Sedlčany
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytovna se nachází v Sedlčanech v blízkosti autobusového nádraží. Má kapacitu 25 lůžek, online systém rezervace, certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.
Penzion Pod Moníncem ubytování Sedlec ( Sedlec-Prčice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion s prostornými aparmány a kuchyní. veliká zahrada s zastřešeným ohništěm. Klidné prostředí kapacita 17 osob.Nedaleko sportovní areál Monínec, kola, koně, golf,rybníky a překrásná příroda
Rekreační Středisko Chatky Zrůbek ubytování Svatý Jan
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v dřevěných chatkách u Slapské nádrže. Rekreační pobyty v klidném prostředí přímo u vody, vhodné zejména pro rybáře.
Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice ubytování Zvírotice ( Dublovice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rekreační středisko se nachází na pravém břehu Vltavy na samém konci obce Zvírotic u Dublovic 12 km od Sedlčan.Nabízíme Ubytování v pevné budově s kapacitou 36 lůžek pro školy v přírodě,školy,výlety,firmy,spolky atd.Venkovní posezení,hřiště,lodičky atd.