Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rožnov pod Radhoštěm

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Vsetín .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Vsetín.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Rožnov pod Radhoštěm jsou evidovány tyto obce : Valašská Bystřice, Hutisko-Solanec, Vidče, Dolní Bečva, Rožnov pod Radhoštěm, Horní Bečva, Prostřední Bečva, Zubří, Vigantice.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Rekreační Středisko Kotouč ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Areál r. s. Kotouč naleznete v nejkrásnější části Beskyd pod úpatím hory Radhošť v obci Prostřední Bečva. První překvapení, které Vás bude čekat, je nádherná příroda a to v každém ročním období. Dále Vás nadchne snadná dostupnost, zázemí pro sport. .
Chata pustevny ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pronájem celé chaty s příslušenstvím v klidném prostředí Beskyd. Přímo v obci Prostřední Bečvě je umístěno jedenáct lyžařských vleků, převážně střední a lehčí obtížností. Velmi vhodné jsou zde svahy pro rodiny s dětmi.
Chata Relax KYČERA ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
8 srubových vybavených chat se stravovácími službami v jídelně hotelu se sportovním a kulturním vyžitím v budově,možnost využití víceúčelového sálu pro rodiné a firemní akce. WIFI
Ubytování Škola v přírodě ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování Ubytovací služby jsou poskytovány v souladu s platnou legislativou, a to se zákonem č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, vyhláškou č. 106/2001 Sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce
Penzion Stanislav Růčka ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme celoroční pronájem apartmánu v rodinném domku v Beskydech v obci Prostřední Bečva ( 300 m od středu obce, kde se nachází pošta, dům služeb, prodejna smíšeného zboží a 40 m od domku je místní restaurace, která nabízí možnost stravování.
Rekreační Středisko Toska ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rekreační středisko Toska se nachází v hornaté krajině Beskyd a je obklopeno hustými lesy plnými lesních plodin.
Apartmány Zdeňka Martináková ubytování Prostřední Bečva
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rozhodli jste se, že strávíte příjemné chvíle na horách v zimních měsících a nebo máte raději cykloturistiku a letní turistiku. Potom navštivte horské středisko Beskydy kde vám v městečku Prostřední Bečva nabízí ubytování Pension - apartmány s veškerým
Hotel Beskydský hotel Relax ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Relax nabízí ubytování v obci Rožnov pod Radhoštěm. 85 pokojů, apartmány, TV, Sat, tel. Stravování - restaurace, kavárna, bar, terasa, krb. Krytý bazén, sauna, masáže, vodoléčba, fitness. Sport - minigolf, tenis, kuželna. Kongr. sál 150 osob.
Chatová Osada BYTASEN ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rekreační objekt se nachází v romantickém prostředí Valašska na úpatí Černé hory mezi Rožnovem a Dolní Bečvou. K chatě se můžete dopravit osobním vozem po cestě z Rožnova p. R. nebo autobusem - zastávka k nám nejbližší se jmenuje Dolní Bečva, Pila. Speci
Penzion Janoštík ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion v srdci Beskyd nabízející příjemné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm s širokými možnostmi kulturního i sportovního vyžití - Skanzen, turistika, divadlo, lyžování, bazén a další zajímavosti Rožnovska.
Chalupa Jiří Rýdel ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítejte na stránkách Jírovy chalupy, Nabízíme možnost ubytování pro všechny milovníky zdravého životního stylu a valašské přírody. Je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, vyznavacě turistiky, cyklistiky a lyžování.
Chata na Pasekách ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata se nachází asi 2 km od centra Rožnova pod Radhoštěm, vyhlášeného turistického střediska, blízko silnice do Frenštátu. Chata je celoročně snadno přístupná. Na autobusové zastávce, která je vzdálená 200 m, zastavují přímé autobusy Ostrava - Rožnov. V
Chata Pavel Novák ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Jedná se o chatu v Rožnově pod Radhoštěm na Horních Pasekách (úbočí Černé hory), která je znamenitým místem pro rodinnou dovolenou .
Penzion Pension Travinář ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotelové ubytování - 1. a 2. patro Při déle trvajícím pobytu jsou poskytovány slevy 12,5% za každý další týden, max. však 50% Ceny jsou uvedeny včetně 9% DPH. K ceně ubytování účtujeme poplatek městu 4,- Kč/lůžko/noc.
Penzion Planiska ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion je ve Frenštátě p.R. 4,5 km od Pusteven, rekreačního centra Beskyd. Vysoký standard ubytování ve studiích od 250Kč/osoba/noc. Studio má koupelnu s WC, kuchyňský kout s lednicí, el.sporákem, mikrovlnkou, TVsat a internet. Vlastní parkoviště.
Penzion Rožnov ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování levnějšího typu v lukrativní lokalitě Rožnova pod Radhoštěm. Pension se nachází v blízkosti centra (10 minut chůze), které Vám poskytne vynikající zázemí pro vyžití volného času.
Kemp Rožnov ubytování Rožnov pod Radhoštěm
[ ubytování - penziony - hotely ]
Čtyřhvězdičkový kemp s letním i zimním provozem v podhůří Beskyd na severovýchodním okraji Rožnova. Kemp nabízí: lůžkovou kapacitu 276 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích, chatkách a bungalovech plochy pro karavany a stany jsou vybaveny el. přípojkami
Chalupa Petr a Eva Stolářovi ubytování Valašská Bystřice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chalupa je postavena na jižní stráni v nadmořské výšce asi 540 m, sotva 5 minut od centra vesnice, které tvoří farní kostel, informační centrum, několik obchodů a restaurací, autobusová zastávka, obecní úřad, pošta a ostatní služby občanské vybavenosti.
Penzion Zdeněk Michalík ubytování Valašská Bystřice
[ ubytování - penziony - hotely ]
VOLNÝ ČAS Asi sedm kilometrů daleko je Rožnov pod Radhoštěm známý svým Valašským muzeem v přírodě a dalšími turistickými atrakcemi. Nedaleko Valašské Bystřice je i přehrada Bystřičky s možností koupání.
Ubytovna a Restaurace Na hřišti ubytování Vigantice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme levné ubytování ve Viganticích v blízkosti Rožnova p.R. Ubytovna se nachází v areálu místního fotbalového klubu, stejně tak jako restaurace.
Hotel AGH ubytování Vigantice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nově otevřený hotel AGH se nachází v obci Rožnov pod Radhoštěm. Nabízíme příjemné strávení dovolené na valašsku v komfortním ubytování s kapacitou 24 lůžek a s možností 10 přistýlek. Vybavení pokojů: Minibar, TV, telefon, připojení na internet, trezor.