Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostějov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Prostějov .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Prostějov.

Ubytování Prostějov

Penzion Luto ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Luto nabízí celoroční levné ubytování a stravování. Nachází se ve městě Prostějov. Standartní a stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích se samostatným vchodem a sociálním zařízením, barevný televizor. Vhodné pro obchodní zástupce.
Hotel Motorest U Rodenů ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Motorest U Rodenů nabízí celodenní teplá i studená jídla. Bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Kvalitní kuchyně. 100 m od dálnice Olomouc - Brno, parkoviště v areálu. Možnost konání svateb, promocí, rodinných, společenských a firemních akc
Penzion Pension Alberta ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension Alberta Prostějov, ubytování, firemní akce školení, rauty, svatby, narozeniny, pohřební hostiny.
Ubytovna Turistická ubytovna ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Turistická ubytovna v těsné blízkosti aquaparku, cykloturistických stezek, volejbalových kurtů. Pokoje 2,3,4 lůžkové, společenská místnost, kuchyňka, WC a sprchy společné. Možnost celoročního ubytování, vhodné pro montéry, rekreaci.Po domluvě i zvíře.
Penzion u Antoníčka ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion, který se nachází na náměstí Svatopluka Čecha v přímé blízkosti hlavního kostela a obchodního domu Prior v centru města Prostějova. Penzion má kapacitu 11 lůžek na 6 pokojích se sociálním zařízením a klimatizací.
Penzion U Chmelů ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion U Chmelů nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím ( sprcha, WC, možnost Sat-TV) na pokojích s možností přistýlky. Nachází se ve městě Prostějov. Ochutnejte z tradiční české kuchyně i různé speciality a minutková jídla
Ubytovna U Kalicha ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Restaurace v blízkosti centra s parkovištěm nabízí široký výběr minutek a denní menu. Večírky, rauty, svatby, soukromé i firemní akce. V přízemí objektu pivnice se zahrádkou. Ve 2 patře ubytování ve 4 lůžkových pokojích, vhodné pro dělnické profese.
Penzion U Koníčka ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nově vybudovaný penzion s restaurací, kapacita 13 klimatizovaných pokojů se sprchou a WC, 1x apartmá, k dispozici parkování ve dvoře, internet, telefon, fax. Klimatizovaná restauarce - bar s kapacitou 64 míst, zajišťujeme firemní oslavy a večírky.
Ubytování u parku ubytování Prostějov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pronájem komfortních pokojů a apartmánů v rodinném a přátelském prostředí.Blízko centra, v klidné části u parku.Moderně zařízené pokoje/apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha/rohová vana), kompletní kuchyňskou linkou, Tv, WiFi.
Rekreační Středisko Baldovec ubytování Rozstání
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, 10 km od propasti Macocha a 1 km od obce Baldovec. Nabízíme ubytování, restauraci, lanové centrum, paintball, tenisové kurty, wellness centrum, masáže...