Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Praha 4

Hotel CORONET ubytování Praha 4-Nusle
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítejte v hotelu Coronet, nově vybudovaném hotelu, který se nachází v klidné lokalitě historicky významného národního památníku Vyšehrad, v blízkosti Pražského kongresového centra. Nedaleký památník Vyšehrad s jedinečným výhledem nejen na Pražský hrad.
Hotel HOLIDAY INN PRAGUE CONGRESS CENTRE ubytování Praha 4-Nusle
[ ubytování - penziony - hotely ]
Moderní čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre se nachází v klidné lokalitě národní kulturní památky historického Vyšehradu a je snadno dostupný z obchodního centra hlavního města Prahy.
Lázně Lázeňské léčebné ústavy Ministerstva vnitra ubytování Praha 4-Nusle
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vedle kvalitní nabídky hotelového ubytování zajišťují především rehabilitační pobyty, včetně lázeňské léčby pojištěncům všech zdravotních pojišťoven i samoplátců.
Penzion Vanco ubytování Praha 4-Nusle
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v samostatných apartmánech pro 2 osoby s možností přistýlky. Vhodné i pro firmy. Apartmány jsou ideálně situovány v klidné ulici, pouze 15 minut od Václavského náměstí a v blízkosti Kon. centra.
Penzion Vondruška Privat ubytování Praha 4-Nusle
[ ubytování - penziony - hotely ]
Náš dům Vám nabízí pohodlné ubytování v klidné vilové čtvrti. K domu náleží krásná zahrada s bazénem a saunou. Vaše auto může bezpečně parkovat v garáži nebo v zahradě. Stanice metra je vzdálena asi 400 m a odtud přijedete za 7-8 minut do centra.
Penzion Kamenný dvůr ubytování Praha 4-Písnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám ubytování v krásném prostředí Písnice, možnost zahrát si bowling, posedět v naší restauraci. Využijte všech našich služeb, které poskytujeme a uspořádejte u nás svůj slavnostní den.
Hotel Bohemians ubytování Praha 4-Podolí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Bohemians se nachází na pravém břehu řeky Vltavy a je vzdálen od středu města pouze 12 minut jízdy tramvají. Hotel svým umístěním nabízí ubytování v Praze, které zaručuje ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy a všemi pamě
Penzion Villa Adam ubytování Praha 4-Podolí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Utulné pokoje v patře vily Adam,u metra"Pražského povstání",3.st.od Václavského nám.Tichá vilová čtvrt,parkování, Kongres. centrum,Vyšehrad,Bussines centrum 10min.chůze.Arkády obch.centrum,CTV, int.TV,pokoje2/2,1/3,1/4,BB,studio,apartmány. tel:60370587
Penzion Ariane ubytování Praha 4-Šeberov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Ariane nabízí klasický hotelový provoz. Je situován v klidné části Prahy 4 v nově postaveném objektu, který se nachází 150 m od dálnice D1 směr Brno a 700 m od stanice metra trasy C (Opatov).