Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Opava

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Opava .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Opava.

Ubytování Opava

Penzion Jory ubytování Malé Hoštice ( Opava )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v soukromí, v klidném dom. prostředí - v dosahu MHD - samostatný vchod - venkovní terasa - možnost parkovat na uzavřeném soukr. pozemku
Penzion KORUNA ubytování Malé Hoštice ( Opava )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Návštěvníkům Opavy nabízíme ubytování jak na jednu noc, tak i dlouhodobý pronájem bytu přímo v centru města Opava. Kažý z nově rekonstruovaných bytů má vlastní koupelnu s WC, barevný televizor a kuchyňské vybavení (lednička, vařič + kuchyňský inventář).
Penzion A club ubytování Opava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Poskytujeme ubytování a stravování již od roku 1994. Výhodou je poloha poblíž centra města Opava. Zastávka městské hromadné dopravy je deset metrů od Penzionu A club, vlakové a autobusové nádraží cca jeden kilometr.
Hotel Iberia ubytování Opava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Najdete nás nedaleko od Horního náměstí, které je centrem města Opavy, na Pekařské ulici č. 11. Zde, v blízkosti gotického kostela sv. Václava, byl architektonicky zajímavý a cenný dům z 19. století přeměněn, náročnou a citlivě provedenou rekonstrukcí.
Penzion Knoppová Blanka ubytování Opava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Celoroční ubytování a stravování. Penzion Opava - Kylešovice. Nabízí 2-3 lůžkové pokoje - WC + sprcha. Najdete zde venkovní terasu s možností vlastního grilování a salonek pro konání s rodinných oslav, seminářů, školení, kursy až pro 50 lidí a svatby.
Penzion u Matěje ubytování Opava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion U Matěje nabízí ubytování v soukromí rodinného domku. Ten se nachází v klidné vilové čtvrti vzdálené 15 minut chůze od centra. K dispozici jsou dva pokoje s televizí a satelitem, kompletně vybavená kuchyň a vlastní sociální zařízení.
Penzion U Slunce ubytování Opava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension U Slunce se nachází v klidné luxusní čtvrti města Opavy. Přes svoje klidné a příjemné prostředí je jen pár minut chůze od centra města (je možno také využít nedaleké zastávky městské hromadné doparvy).
Penzion Formanka ubytování Opava - Jaktař ( Opava )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítejte v novém Pensionu Formanka v Opavě. Nabízíme celoroční ubytování v jednom z nejkrásnějších měst Slezska - Opavě. Ať už plánujete do Opavy či okolí cestu pracovně nebo je vašim cílem turistika, věříme, že s ubytováním budete spokojeni.
Penzion Svatoborský sklípek ubytování Tábor ( Velké Heraltice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Svatoborský sklípek (zahájení činnosti v roce 2003) je podnik rodinného typu, kde kořeny vinařství sahají hluboko do historie, počínaje našimi dědy a pradědy.
Penzion Darja ubytování Velké Hoštice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion ve Velkých Hošticích (mezi Opavou a Kravařemi) nabízí k ubytování dva dvoulůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky) a jeden třílůžkový pokoj. Vybavení: plně vybavená kuchyňka, dvě koupelny, 2x WC, TV, radio, ...