Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Odry

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Nový Jičín .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Nový Jičín.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Odry jsou evidovány tyto obce : Spálov, Odry, Heřmánky, Vražné, Fulnek, Jakubčovice nad Odrou, Heřmanice u Oder, Vrchy, Luboměř, Mankovice.

Ubytování Odry

Chcete, aby právě zde byla reklama s fotkou na váš hotel, penzion nebo na jiné ubytování?
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@hotel-ubytovani.com nebo na
tel: 776 888 865.
Hotel Dělnický Dům Odry Odry
***

Hotel Dělnický Dům Odry

[ Dělnická 23, Odry ]

Dělnický dům v OdráchKomplex se skládá z hotelové části a restaurace, vinárny a kavárny. Kromě ubytovacích a gastronomických služeb nabízí i kulturní a společenské zázemí.Hotel Dělnický dům vznikl jako nadstavba původní historické budovy a jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického do ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Hotel HEIPARK Odry
****

Hotel HEIPARK

[ Tošovice 72, Odry ]

Areál HEIpark Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin a samozřejmě kvalitní ubytování a stravování. Unikátní areál byl vybudován v předhůří Oderských vrchů, u obce Tošovice, která leží mezi městečky Fulnek a Odry. HEIpark je vhodným místem p ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Hotel Dělnický dům v Odrách ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel je součástí komplexu Dělnického domu v Odrách. Vznikl jako nadstavba původní historické budovy a jeho provoz byl zahájen na podzim r.2007. Hotel nabízí 15 pohodlných a moderně zařízených pokojů pro 49 hostů včetně přistýlek.
Apartmány Charlie ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Apartmánové ubytování v klidném prostředí, s možností aktivního vyžití.
Penzion na Stovce ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion v malebném podhůří Oderských vrchů. V příjemném prostředí Vám nabídneme velký výběr chutných jídel, nápojů, moravských i dovozových vín a výbornou pizzu. Ve městě Fulneku můžete navštívit muzeum a památník J.A.Komenského.
Penzion RELAXKO ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Wellness penzion v malebném městečku Fulneku, kde jsou pro Vás připraveny pokojíčky s výhledem na zámek, tv, připojení na internet, sociálním zařízením. K dispozici solná jeskyně, wellness, masáže, kosmetika, cvičební sál.
Hotel AMOS ubytování Fulnek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel, restaurace, bar, venkovní terasy, klidné prostředí nedaleko od středu města.
Penzion Staré Odry ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Staré Odry naleznete v pohodlné části města Oder, nabízející klidné ubytování ve 4 – dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má WC, koupelnu, TV se satelitem, ledničku. V přízemí budovy se nachází stylová restaurace, kapacita je 30 osob.
Penzion U Zdeňků ubytování Odry
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízime ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se soc. zařízením a televizí se sat. a wifi připojením.
Penzion Švamlův Mlýn ubytování Spálov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion vznikl přestavbou starého mlýna v Oderských vrších.Nabízíme 13 stylových pokojů se soc. zařízením, TV, telefonem. Možnost internet. V provozu je restaurace, venkovní bazén 12x5m, dětské hřiště, krytá venkovní terasa, dva tenisové kurty,basketbal.