Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Město nad Metují

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Náchod .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Náchod.

Další města v okolí

V správní oblasti obce s roz. působností Nové Město nad Metují jsou evidovány tyto obce : Černčice, Bohuslavice, Libchyně, Mezilesí, Nahořany, Nové Město nad Metují, Provodov-Šonov, Přibyslav, Sendraž, Jestřebí, Vršovka, Slavětín nad Metují, Slavoňov.

Ubytování Nové Město nad Metují

Penzion Na Františku ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou samostatných, nadstandartně vybavených apartmánech. Kuchyňka, koupelna, DVD, TV, WIFI, venkovní terasa, vlastní parkoviště, úschovna kol a lyží. Rodinná dovolená, služební cesty.
Apartmán Nové Město nad Metují ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nově postavená vila (r.1999) s dokončeným apartmánem se zvláštním vchodem ze zahrady v přízemí.
Penzion Tencar ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v obci Nahořany-Doubravice(v blízkosti vodní nádrže Rozkoš) ve 2x dvoulůžkových pokojích a 2x dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky,vybavené kuchyňským koutem a soc.zařízením . K dispozici jsou venkovní gril a bazén.
Hotel U Broučka ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel u Broučka ubytování Nové Město nad Metují se nachází hned vedle jeho dominanty - budovy zámku. Svým hostům hotel nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s televizorem.
Chatová Osada U Koupaliště ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chatová osada "U koupaliště" ubytování Nové Město nad Metují nabízí chaty s 3 a 2 lůžkovým pokojem, WC, tekoucí vodou, lednicí s možností elektr. připojení.
Chata v Orlických horách ubytování Nové Město nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata, ubytování Nové Město nad Metují v Orlických horách je na polosamotě, klidné prostředí u lesa, vhodné pro rodinnou rekreaci, turistiku a sport.
Penzion R ubytování Provodov-Šonov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Kvalitní ubytování v pěkném a klidném prostředí ve dvou až tříůlžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, obývacími pokoji SAT+TV, plně vybavenou kuchyní. Dva samostatně vybavené apartmány s kapacitou 14 osob (+4 přistýlky).
Penzion Na Radosti ubytování Slavětín nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nový penzion s jelení farmou se nachází v obci Slavětín nad Metují navazující na cyklostezky v podhůří Orlických hor. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, inet, terasa. K dispozici zahrada s ohništěm, dětské hřiště... Ideální pro rodinnou dovolenou.
Lázně Rezek ubytování Slavoňov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ozdravné prázdninové, víkendové, celotýdenní pobyty pro skupiny, školení, školy v přírodě, min. od 30 do 120 osob s plnou penzí a ubytováním na úrovni turistické ubytovny, hostel, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s tekoucí vodou.
Chata U skály ubytování Slavoňov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata se nachází v krásném klidném prostředí Orlických hor, v osadě Rzy nedaleko Olešnice v Orlických horách Okolí je vhodné pro pěší turistiku (značené trasy nedaleko od chaty), cykloturistiku (cyklostezky), na své si přijdou rozvněž i houbaři.