Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Náchod

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Náchod .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Náchod.

Ubytování Náchod

Hotel U Města Prahy ubytování Náchod
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel se nachází v samém centru města Náchoda a nabízí ubytování ve dvanácti pokojích s třiceti lůžky. Stravování v hotelové restauraci. Jak město tak i blízké okolí umožňuje klidný odpočinek o dovolené, nebo po obchodních jednáních.
Hotel Zámecký hotel ubytování Náchod
[ ubytování - penziony - hotely ]
dovolujeme si vás pozvat do Zámeckého hotelu, který je spojením útulnosti, stylového vybavení a intimity. Nově zrekonstruovaný Zámecký hotel sousedí s náchodským zámkem a se zámeckou alejí. Již jeho poloha je zárukou klidu a pohody.
Penzion Hrádek ubytování Nový Hrádek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension Hrádek najdete v malém údolí v jednom z nejkrásnějších koutů Orlických hor. Navštívit Pension Hrádek můžete během celého roku. V každém ročním období je u nás moc hezky, bez ohledu na počasí se Vám bude pobyt líbit.
Penzion Hostinec u Doležalů ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hlavňov leží bezprostředně pod Broumovskými stěnami, patří tedy ke střediskům zajímavých výletů broumovského výběžku. Útulné ubytování ve 3 nebo 4 lůžkových pokojích. Typickou českou kuchyni. Svatby, hostiny a oslavy
Chata Jiráskovy skály ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vítáme Vás na stránkách stylové rekreační chalupy Jiráskovy Skály. Rekreační objekt se nachází v oblasti Teplicko Adršpachských skal ve východních Čechách v nadmořské výšce 550m.n.m. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi.
Hotel Ostaš ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Ostaš Ubytovací kapacita hotelu je rozložena na čtyři apartmány a šest dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. Apartmány obsahují dva pokoje, jeden slouží jako ložnice s dvěma lůžky, druhý pokoj je obývací s jedním popřípadě s dvěma lůžky lůžkem.
Apartmán Privát Alexandra ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme levné ubytování v malém městě Police nad Metují, v ekologicky čistém prostředí CHKO Broumovsko. Rekreační byt v prvním poschodí, ideální polovině rodinného domu, 40 m od náměstí, v tiché uličce bez silničního provozu, s výhledem do zahrad.
Ubytování U Štěpánků ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování U Štěpánků Police nad Metují pro jednu větší rodinu, nebo dvě spřízněné. Jeden pokoj pro dva + možnost přistýlky a pokoj pro dva, který je oddělený chodbičkou, společný záchod, koupelna a kuchyňka.
Penzion Ve Mlejně ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Ve Mlejně ubytování Police nad Metují vznikl z původní mlýnice. Je to překrásný penzion s ubytovací kapacitou tří čtyřlůžkových pokojů a jednoho samostatného apartmánu.
Chata Zahradní dům ubytování Police nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v novém zahradním domě v Polici nad Metují, nedaleko Adršpašsko-teplických skal. Dům je situován ve svahu velké zahrady, na kopci. Z chaty je výhled na panorama města a příhraniční hory Bor a Hejšovinu.
Ubytování ve Mlejně ubytování Suchý Důl
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme klidné a příjemné ubytování v rodinném pensionu v klidné vesnici v CHKO Broumovsko. Suchý Důl je výborný výchozí bod pro pěší i cyklo-výlety.
Apartmán Dovolená Rozkoš ubytování Velká Jesenice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme pohodlné a klidné ubytování v patře rodinného domku se samostatným vchodem v obci Velká Jesenice, 1 km od přehrady Rozkoš u České Skalice. Obec se nachází nedaleko národní přírodní památky "Babiččino údolí" (rodiště Boženy Němcové).
Penzion MTB Penzion ubytování Žďár nad Metují
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování je vybaveno: 4-lůžkovým pokojem, kuchyňským koutem (vařič, lednice, kuchyňské vybavení a nádobí), a obývákem - radio CD, TV, s balkonem, kde se dá bez problémů ještě přidat přistýlka (cca ještě pro 2 osoby). Doprava je zde, jak vlakem tak autem
Chalupa na Mokřinách ubytování Žďárky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Celoročně obývaná stylová chalupa nachází se v prostředí CHKO Broumovsko, obec Žďárky, osada Mokřiny. Obývaná jedna místnost je vybavena jedním dvojlůžkem, dvě lůžka jsou na peci (vhodné zejména pro děti) a přistýlkou
Ubytování BUNGALOVY RATIBOŘICE ubytování Zlíč ( Česká Skalice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Bungalovy Ratibořice-Zlič jsou umístěny pár set metrů od Ratibořic a Babiččina údolí.Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i větší skupiny /cyklo i pracovní /, týdenní i víkendové pobyty.Možnost pěších i cyklovýletů do nádherného okolí.
Ubytování Na Statku ubytování Zlíč ( Česká Skalice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu.Areál tvoří tři samostatně stojící budovy s okrasnou zahradou a venkovním zastřešeným bazénem. Penzion je vhodný též k pořádání oslav, firemních akcí a svateb ve stylu zahradních slavností.
v soukromí Ubytování U Mě ubytování Zlíč ( Česká Skalice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování ve Zlíči u České Skalice až pro 4 osoby. Klidné, tiché místo, kde jsou ideální podmínky pro relaxaci, či sportovní aktivity. Jistě potěší možnost otevřeného ohniště a nedaleké říčky.