Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mladá Boleslav

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Mladá Boleslav .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Mladá Boleslav.

Ubytování Mladá Boleslav

Hotel HRADU ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
Zrekonstruovaný Hotel u Hradu Vám nabízí ubytování v 1 a 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitem, mini bar, parkování je zajištěné v uzavřeném areálu hotelu.
Penzion JD Penzion ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
11 dvoulůžkových pokojů zahradní restaurace, kuchyně na přání zákazníka bazén, příjemné posezení, grilování JD Penzion se nachází v klidné části Mladé Boleslavi cca 5 min od centra. Penzion je v provozu od roku 1991 a je tradičním ubytovatelem.
Ubytování Kontakt ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
V přízemí penzionu je kadeřnictví, holičství a kosmetika. Ve zvýšeném přízemí se nachází společenská místnost a recepce, kde je k dispozici telefon, fax a e-mail. V 1. patře se nachází 1 až 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.
Hotel La Romantica ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel La Romantica se nachází v klidné části města Mladá Boleslav. Od centra Mladé Boleslavi je vzdálen cca 5 min. chůzí. Hotel poskytuje svým návštěvníkům 22 stylových pokojů s TV, minibarem, telefonem, s možností Faxu a sejfu.
Penzion Šejda ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný hotel PENSION ŠEJDA nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 2 osoby. V ceně snídaně ve stylové restauraci. K dispozici zahrada s bazénem. V blízkosti možnost sportovního vyžití ve sportovním centru SPARING.
Hotel Trumf ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Trumf se nachází v klidné části města Mladá Boleslav na Českobratrském náměstí.Nedaleko hotelu je banka, městské divadlo a sbor Českých bratří,kde se pořádají různé koncerty a výstavy.
Hotel Věnec ubytování Mladá Boleslav
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Věnec se může pochlubit skvělou lokalitou přímo v historickém centru Mladé Boleslavi na Staroměstském náměstí. Pochází z 20. let 20. století.
Statek, Ranč, Farma Ranč Friesenberg ubytování Mladá Boleslav IV ( Mladá Boleslav )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ranč friesenberg je ubytovací zařízení na krásné farmě u koní v malebné krajině v Severních čechách
Hotel Na Statku ubytování Nepřevázka
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel leží v klidném prostředí cca 8km od Mladé Boleslavi. K dipozici je 24 pokojů s vlastním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a telefonem. V podkroví je školící místnost pro 60 lidí.
Penzion Blata ubytování Sedlec
[ ubytování - penziony - hotely ]
Sedlec u Českých Budějovic - směr Plzeň. Kvalitní kuchyně, denně teplá jídla; otevřeno od 10 do 22.00 hodin, 90 míst k sezení, svatební hostiny, hody rybí - vepřové - babiččiny, objednávky pro jednotlivce i zájezdy včetně hudby. Mobil :605273221, 38798343
Penzion Sparing ubytování Semčice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování a stravování v našem penzionu a restauraci. Možnost pořádání sportovních soustředění, svateb a jiných soukromých akcí.
Hotel Javor ubytování Smilovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
V tichém,zalesněném údolí těšínských Beskyd,mezi Ropičkou a Javorovým, v obci Řeka je situován hotel JAVOR Třineckých železáren, a. s. Klidné horské prostředí je jako stvořené pro odpočinek a láká v každé roční době k vycházkám do kouzelné přírody.
Penzion Lovecký zámeček Podčejk ubytování Strenice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Podčejk se nachází uprostřed zalesněné obory v krásném a tichém prostředí. Lovecký zámeček je vzdálený necelých 6 km od dálnice Praha - Mladá Boleslav a od centra Mladé Boleslavi cca. 12 km. Je zde možnost ubytování v 17ti dvoulůžkových pokojích.
Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice ubytování Zvířetice ( Bakov nad Jizerou )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hrnčířský dvůr zvířetice poskytuje v samostatné části své usedlosti ubytování v soukromí penzionového typu.Pro svou poloho je ideálním místem pro pěší i cykloturisty.Celková kapacita je 10 ubytovaných.