Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krnov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Bruntál .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Bruntál.

Ubytování Krnov

Penzion Koliba ubytování Krnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Stylový pension v klidné části v lese nad městem.Venkovní pergola s grilem.K dispozici je cvičná horolezecká stěna. Vhodné pro školy v přírodě,rodinné víkendy,týdenní pobyty.Vstup možný i s pejskem.Pořádáme svatby,oslavy,firemní večírky.
Penzion Pohoda ubytování Krnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion Pohoda je nově zrekonstruovaný penzion nacházející se v centru města Krnova. Nabízíme příjemné ubytování v prostorných pokojích se sociálním zařízením a kuchyní vybavenou lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.
Hotel Praha ubytování Krnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel PRAHA Vám nabízí ubytování v centru města Krnova. V okolí najdete mmnoho zajímavých míst - rozhledna s nádherným výhledem na panoráma Jeseníků s Pradědem a Krnov s širokým okolím. Ubytování poskytuje v 1,2,3, lůžkových pokojích se soc. zař. restaur.
Penzion Šelenburk ubytování Krnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion ze všech stran obklopují lesy. Na své si tak přijdou nejen turisté, ale lidé milující jízdu na horském kole - okolní lesy jsou doslova protkané desítkami dobře značenými cyklostezkami.
Chalupa Pazderný Libor ubytování Lichnov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Region Beskydy v obci Lichnov - Frendštát pod Radhoštěm. Vám nabízí ubytování stylová chalupa v blízkosti lesa s možností zimních sportů a letní rekreace. Tři ložnice obyvací pokoj s televizí, kuchyně s vybavením, oplocená zahrada s ohništěm a s posezením
Penzion Zamo ubytování Spálené ( Holčovice )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion + SKI areál ZAMO se nachází v klidném prostředí v podhůří Jeseníků v nadmořské výšce cca 505 m.n.m.,v okolí hlubokých lesů, které jsou během sezóny plné hub.Ubytování je možné pro jednotlivce,skupiny,i rodiny s dětmi.Pokoje mají své soc.zařízení.W
Penzion AK Universum ubytování Zátor
[ ubytování - penziony - hotely ]
Objekt pronájmu se nachází v obci Čaková, tj.mezi Bruntálem (12km) a Krnovem (14km) v údolí mezi lesy. Nabízíme ubytování pro 12 osob + možnost přistýlek.