Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Frýdlant

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Liberec .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Liberec.

Ubytování Frýdlant

Penzion POD NOSEM V HEJNICÍCH ubytování Hejnice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion se nachází v Hejnicích na úpatí Jizerských hor. Prostory penzionu jsou vhodné pro pořádání seminářů, školení, apod. Penzion je snadno dostupný také vlakem či autobusem /Hejnice/. Specifikace provozu: celoroční Počet pokojů: 7 pokojů - 1 jedn
Rodinný dům Jindřichovický privát ubytování Jindřichovice pod Smrkem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vybavená kuchyně (elektrický sporák, lednička, mrazící box, kávovar)s posezením, obývací pokoj s krbem a televizí, 2 ložnice, koupelna a samostatné WC. Objekt je vybaven ústředním topením na tuhá paliva, automatickou pračkou,
Chalupa U Vrtulky ubytování Jindřichovice pod Smrkem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Přijeďte se podívat do obce, která se proslavila protiúřednickou vyhláškou či prvními větrnými elektrárnami na území ČR. Vhodné na víkendové výlety, rodinnou dovolenou nebo firemní akce. Region vhodný pro pěší a cykloturistiku.
Penzion Bajkovna Na Výsluní ubytování Nové Město pod Smrkem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzin Bajkovna je zařízení se 4 pokoji 3+2+2+1 celkem 8 lůžek,každý pokoj má samostatné socální zařízení, plně vybavenou kuchyní, společenskou místností pro 12 míst a garáží jen pro kola a na opravy kol.
Kemp Junior ubytování Nové Město pod Smrkem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Je uzavřený komplex ubytovacích, stravovacích a relaxačních ploch ve Frýdlantském výběžku poblíž hraničního přechodu do Polska a Německa; - je řadu let provozován jako dětské odpočinkové zařízení a využíván především jako středisko škol v přírodě
Chata Chita ubytování Raspenava ( Bulovka )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Společenská místnost s krbem, herna s kulečníkem, kuchyňka, 4 dvoulůžkové pokoje, venkovní posezení s grilem, bazen, tenisový kurt, Ruské kuželky, restaurace a prodejna potravin cca 150m. Ubytování: červen až srpen a prosinec až únor - pouze celý objekt.
Chata Lužanka ubytování Raspenava
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata Lužanka se nachází v krásném prostředí Jizerských hor, v Lužci pod Smrkem - obec Raspenava, 20 km od Liberce a 1 km od Lázní Libverda. Nově zrekonstruovaný a zařízený dům, s krásným výhledem na Jizerské hory, nabízí celoroční ubytování pro 8 osob.
Penzion Selský dvůr ubytování Raspenava ( Bulovka )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion se nachází v krajině CHKO Jizerské hory s rozsáhlou zalesněnou oblastí, zajímavými přírodními atraktivitami, s množstvím značených turistických tras a památek.