Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dvůr Králové nad Labem

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Trutnov .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Trutnov.

Ubytování Dvůr Králové nad Labem

Penzion Nedvědová ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v soukromí v celém přízemí RD. K dispozici až dva dvojlůžkové pokoje s možností tří přistýlek (televize a připojení k internetu na pokoji), oddělená koupelna s WC, společenská hala s vybaveným kuchyňským koutem.
Penzion Pohoda ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion v klidné části Dvora Králové nad Labem vhodný zejména pro douhodobější pobyt rodin i s malými dětmi. Penzion nabízí čtyřlůžkové, třílůžkové a dvoulůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven barevným televizorem.
Hotel Safari ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Usínejte, zatímco se kousek od vás probouzejí šelmy. Na doslech africké divočině se můžete ubytovat v Hotelu Safari, který naleznete v prostorách ZOO Dvůr Králové. Nabízíme stylové ubytování ve standardu 4**** ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech.
Hostel Student ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme celoroční ubytování v Turistické ubytovně,vhodné pro větší skupiny,školní výlety .Cena za ubytování 165Kč za osobu /noc.Dále ubytování v Hostelu Student vhodný pro jednotlivce nebo rodiny s dětmi.Areál se nachází cca 200m od ZOO Dvůr Králové n/L
Penzion u Milana ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion "U Milana" se nachází v Choustníkově Hradišti (5 km od Dvora Králové nad Labem na trase Hradec Králové - Jaroměř - Trutnov).Nabízíme kvalitní a levné ubytování ve dvou a třílůžkovém pokoji a v apartmánu s možností stravování v restauraci - 40 míst
Penzion u Venduly ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodiný pension U Venduly se nachází v okrajové částí města Dvůr Králové nad Labem asi 100 metrů od vchodu do ZOO.Nabízíme ubytování ve dvojlůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.Pro info volejte!350kč/osoba
Ubytování v apartmánu Dvůr Králové ubytování Dvůr Králové nad Labem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Poskytuje příjemné prostředí pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt v sezoně od května do září. Ubytování je v samostatném apartmánu součástí rodinného domu s odděleným vchodem - čtyřlůžkový pokoj v podkroví s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.
Ubytovna Hájenka ubytování Kocbeře
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hájenka se nachází poblíž hlavní silnice do Krkonoš. Budova je také sídlo Městských lesů Dvůr Králové. V okolí ubytovny jsou lesy, které jsou proslulé růstem hub a pěší turistikou. I sám hrabě Špork "tudy chodíval a houby sbírával".
Apartmány Jeschkeho vila ubytování Kuks
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nechte si kus Kuksu i na druhý den. Vyspěte se na to dorůžova. V útulných pokojích přímo v centru Kuksu na dohled od Hospitalu Kuks. V Jeschkeho vile nad turistickým informačním centrem na vás čekají příjemné pokoje. Jiné ubytování obdobné kvality v Kuksu
Kemp Lanžov koupaliště ubytování Lanžov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Koupaliště Kemp Lanžov se nachází v údolí pod Zvičínským hřbetem v obci Lanžov (207 obyv.). Kemp provozuje obec po celý rok přes telefonní objednávku. V areálu kempu je k dispozici občerstvení a přírodní koupaliště, pro ubytované hosty zdarma.
Penzion Lesní Zátiší ubytování Mostek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion "Lesní zátiší" Mostek(400 m. n. m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18. a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma.
Chata na Souvrati ubytování Mostek
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám k pronajmutí tradiční zděnou chalupu na okraji obce Souvrať - Mostek nedaleko Dvora Králové nad Labem (poloha obce - mapa) v malebném kopcovitém kraji Podzvičinsko (podkrkonoší - Krkonoše 20km).