Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Česká Lípa

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Česká Lípa .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Česká Lípa.

Ubytování Česká Lípa

Penzion Ždírecký důl ubytování Doksy
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion se nalézá uprostřed Chko Kokořínsko,jedná se o 200 let starou zemědělskou usedlost.penzion je obklopen 8ha pastvin, na kterých chováme hospodářská zvířata,i proto je oblíben u rodin s dětmi.K dispozici je velmi vkusně zařízený apartmán pro 4 osob.
Hotel PACIFIK ubytování Hamr na Jezeře
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Pacifik se nachází na náměstíčku v těsné blízkosti jezera. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem a ve dvou podkrovních apartmánech s kuchyňkou.
Rekreační Středisko AERO ubytování Holany ( Zahrádky )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Pension a chaty. Pension 61 Lůžek, pokoje s umyvadlem, sociální zařízení na každém patře, v přízemí bezbariérový přístup včetně sprchy a WC, možnost ubytování vozíčkářů. Jídelna s barem, 2 učebny, data projektor, televize, video, dvd, stolní tenis
Hotel Beseda ubytování Mimoň
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel BESEDA se nachází v obci Mimoň, v okrese Česka Lípa v podhůří Lužických hor. Městem protéká jeden z přítoku Labe-řeka Ploučnice a Panenský potok. Řeka Ploučnice je vyhledávána vodáky a nedaleko této řeky se nachází náš hotel.
Penzion M ubytování Mimoň
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vinárna a penzion M je rodinný podnik zasazen do klidného a příjemného prostředí Českolipska. Je vhodný pro rodinnou dovolenou,dlouhodobé i krátkodobé pobyty. Vinárna M je v pronájmu a nabízí se zde asijská kuchyně.
Ubytování Doksy ubytování Obora ( Blatce )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Cykloturistika Doksy- Turistika-Máchův kraj-Ubytování pro cyklisty, turisty, výletníky, houbaře, pařmeny….levné a útulné ubytování v malebném předměstí rekreačního města DOKSY- MÁCHOVO JEZERO. Připravili jsme ubytování v patře rodinného domu až pro 14-16
Chata Sport ubytování Provodín
[ ubytování - penziony - hotely ]
Jedná se o jednopodlažní turisticko-rekreační chatu, s 10 pokoji o 3-4 lůžkách. Pokoje jsou standardně vybaveny, toalety a koupelny se sprchami jsou umístěny na chodbě. Ve společenské místnosti se můžete ohřát u stylového krbu
Park hotel Bohemia ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Parkhotel Bohemia se nachází v rekreačním středisku Staré Splavy na březích Máchova jezera. Disponuje kapacitou 45 lůžek převážně ve dvoulůžkových pokojích. Ve vybavení pokojů najdete sprchový kout/WC, TV+SAT, telefon, minibar, tresor. 2 restaurace
Hotel Catová Osada Jachta ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v chatkách u Máchova jezera.
Hotel Karel Hynek Mácha ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme ubytování v našem krásném hotelu.
Hotel Lázeňský vrch ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Lázeňský Vrch Vás čeká s restaurací a s širokým sortimentem jídel, slunečnou terasou s možností posezení při kávě a zmrzlinovém poháru. Nechybí zde ani herna s biliardem a stolním fotbálkem. Hotel leží u Máchova jezera s možností turistiky atd.
Chatová Osada Oáza ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování a odpočinek při vaší dovolené vám nabízí Chatová osada OÁZA kterou najdete na jednom z nejkrásnějších míst v rekreační oblasti u Máchova jezera, přímo uprostřed borového lesa, asi 15 minut chůze od písečné pláže Borný. V blízkosti je několik res
Chata Pischnoth ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Chata je v lese, 5min.od jezera, zcela stranou od chatové kolonie. Poslední chata, ze dvou stran bez sousedů. Příjezd autem až k chatě, garáž, vhodná i pro kola.
Rekreační Středisko Roháč ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Středisko najdete ve Starých Splavech poblíž železniční zastávky naproti poště asi deset minut chůze od Máchova jezera. V budově se nachází Informační centrum, počítačová učebna, která slouží Centru profesního vzdělávání, prodejna občerstvení.
Penzion Stellar ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování je jedním ze způsobů , jak se klientům snažíme maximálně zpříjemnit dovolenou. Samozřejmostí je u nás vlastní WC, sprcha a kuchyňka. Chápeme, že náš klient nechce prostát čtvrtinu dovolené ve frontě ke společným záchodům a umývárnám.
Penzion Svoboda ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízím ubytování v nově vybudovaném penzionu v nádherné krajině Máchova jezera. Penzion je přibližně 5 minut chůze od koupaliště a pobřeží. Možnost parkování přímo u vchodu na uzamčeném parkovišti.
Ubytování Veselá ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Vybavení jednotky: obývací pokoj se 4 lůžky / v jedné 2 x dvouválenda, v jedné dvouválenda a patrová postel /,předsíňka zařízena jako kuchyňka / dvouvařič, nádobí /, WC, sprchový kout s umyvadlem, lednička. Možnost elektrického přitápění,ohniště.
Penzion Vila Terezie ubytování Staré Splavy ( Doksy )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nádherná krajina a příroda Máchova jezera Vás určitě okouzlí. Ve střední Evropě nenajdete podobné místo jako je Máchovo jezero a na jeho břehu letovisko Staré Splavy. Ne náhodou si tuto část krajiny nad Máchovým jezerem vybrala pražská aristokracie.
Hotel Uran ubytování Stráž pod Ralskem
[ ubytování - penziony - hotely ]
NUTNÁ REZERVACE POKOJŮ • Pátek a sobota - DISCO • Krásný výhled na jezero • V nedalekých Heřmanicích se nachází MALEVIL, kde je možnost jízdy na koních včetně výuky, golfové hřiště a bowling.
Apartmány Ubytování v Roubené chaloupce ubytování Vrchovany ( Dubá )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování je zajištěno v apartmánu roubené chalupy. Krásné prostředí vhodné pro turistiku (hrad Bezděz, Doksy, Máchovo jezero, Starý Berštejn, zámek Zákupy). Nejbližší koupání je na koupališti v Nedamově cca. 3 km nebo v Doksech u Máchova jezera cca. 6 km
Penzion Ráj ubytování Zahrádky
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ráj, původně starý venkovský statek, dnes moderní komfortní pension, leží na samotě na lesnatém úpatí Vlhoště v centru půvabného kraje, zvaném také Máchův kraj. Romantické území Českého středohoří nabízí četné možnosti pěších, cyklistických a automobilový