Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bystřice nad Pernštejnem

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Žďár nad Sázavou .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Žďár nad Sázavou.

Ubytování Bystřice nad Pernštejnem

Penzion U Šikulů ubytování Bolešín ( Bystřice nad Pernštejnem )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion u Šikulů se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny - Svratecké hornatině. V blízkosti se nachází město Bystřice nad Pernštejnem s nedalekým hradem Pernštejnem. Dále je v blízkosti městečko Olešnice, které bylo v 1999
Ubytování Pod Hradem ubytování Bor ( Sejřek )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování Pod Hradem se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny v městečku Nedvědice, která se nachází v těsné blízkosti hradu Pernštejn. Jedná se o samostatný dvoupodlažní rodinný dům. V 1. patře jsou 2 pokoje 4 lůžka a 2 lůžka.
Penzion Hotelovka ubytování Bystřice nad Pernštejnem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám ubytování v centru města Bystřice nad Pernštejnem ležícího ve známé turistické oblasti Českomoravské vrchoviny. Poloha města je přibližně 50 km severozápadně od Brna.
Hotel SKALSKÝ DVŮR ubytování Bystřice nad Pernštejnem
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Skalský Dvůr je situován v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, ekologicky nejčistší oblasti ČR, v samém středu republiky, s dostupností dálnice D1, v těsné blízkosti Nového Města na Moravě.
Rekreační Středisko Sportovní areál Orla ubytování Domanín ( Bystřice nad Pernštejnem )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Areál Borovinka se nachází v poklidném místě Českomoravské Vysočiny za obcí Domanín, vzdálené asi 3km od Bystřice nad Pernštejnem, nedaleko Nového Města na Moravě. Byl postaven v roce 2003 jako sportovní areál Orla.
Hotel Colorado Grand *** ubytování Olešínky ( Zvole )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel je citlivě zasazen do areálu Westernového městečka - Šiklův Mlýn, který se rozkládá v překrásném údolí říčky Bobrůvky na Českomoravské vysočině. Tato je ideálním místem jak pro pěší, tak pro cykloturistiku, ale i pro zimní běžecké a sjezdové trasy.
Apartmán Ubytování U Pazderů ubytování Rozsochy
[ ubytování - penziony - hotely ]
Poskytujeme ubytování v klidné části obce Rozsochy. Ubytování zajištěno ve dvou apartmánech (2pokoje po 4 lůžcích, kuchyní, kabelovou TV + příslušenství) ve zrekonstruovaném objektu. Ideální výchozí bod pro turistiku, sport i odpočinek.
Penzion Ubytování u Lukášků ubytování Ujčov
[ ubytování - penziony - hotely ]
vše potřebné naleznete na našich stránkách ulukasku.webnode.cz Náš pension byl registrován v IC v Byctřici nad Pernštejnem ,ale někdo nám to asi zrušil. Poněvadž s počítačem moc neumím pracuvat,prosím někoho ,kdo mi s tím pomůže to vrátit zpět. Děkuji.
Ubytování Hamříkovi ubytování Vír
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v soukromí v obci Vír. K ubytování pronajímáme rodinný dům s celkovým počtem dvanácti lůžek rozmístěných ve třech ložnicích. Koupelna, WC, kuchyň s veškerým vybavením pro vaření.
Ubytovna obce Vír ubytování Vír
[ ubytování - penziony - hotely ]
Parkoviště, Sprcha, Pobyt zvířat, Televize, Bezbariérový přístup. Ubytování je možné rezervovat na telefonním čísle 737 379 981 – Zdena Kadlecová, případně na telefonu obecního úřadu 566 575 121.
Rekreační Středisko Westernové městečko Šiklův mlýn ubytování Zvole nad Pernštejnem ( Zvole )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Největší přírodní zábavní areál v ČR, Western městečko Šiklův mlýn. Ráj pro rodinnou dovolenou. Westernové show, interaktivní programy, Military&Off-Road, přírodní koupaliště, golf odpaliště, ULL letiště, hotel, camp, krásná příroda, kulturní památky.