Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Blansko

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Blansko .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Blansko.

Ubytování Blansko

Chata v Moravském krasu ubytování Lipovec
[ ubytování - penziony - hotely ]
Nabízíme Vám možnost celoročního ubytování na naší Chatě Lipovec v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Chata je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nachází se na dolním konci obce Lipovec v chatové osadě u lesa. U
Penzion PRIVAT MAX ubytování Olešná ( Blansko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování v soukromí v pokojích s vlastním sociálním zařízením a se společnou kuchyňkou, případně v apartmánech. Klidné a krásné prostředí s bazénem a možností grilování.
Penzion U Hraběnky ubytování Petrovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Penzion „U hraběnky“ se nachází téměř v samém centru Moravského krasu a přitom v klidném prostředí malé obce Petrovice, 5km od Rájce-Jestřebí a asi 30 km od Brna.
Hotel Větrný Zámeček ubytování Petrovice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování - vysoký komfort za nízké ceny v romantické krajině v luxusně vybaveném zámečku v Moravském Krasu v obci Petrovice na Kněží hoře. Kulturně - historická památka ze začátku 15. století je zcela zrenovována.
Apartmány APARTMÁN MORAVSKÝ KRAS ubytování Rájec-Jestřebí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Srdečně Vás zveme do našich apartmánů, které se nachází nedaleko Moravského krasu. Nabízíme kvalitní ubytování ve městě jiřin a kamélií Rájci-Jestřebí, které je také proslulé zámkem a volně přístupným zámeckým parkem.
Penzion KOPEČEK ubytování Rájec-Jestřebí
[ ubytování - penziony - hotely ]
Zámecký penzion s restaurací, stylovou pivnicí a letní terasou v Moravském krasu. Vysoká úroveň ubytován. Prezidentské apartmá s vířivou vanou a krbem. Macocha, Punkevní jeskyně snadno v dosahu. Atraktivní turistiky, cykloturistika, zámky, hrady, Kopeček!
Rekreační Středisko Rekreační středisko ČERMÁK ubytování Sloup
[ ubytování - penziony - hotely ]
Celoroční ubytování v rekreačním středisku s polohou objektu na kraji lesa v pěkném prostředí CHKO Moravský kras, sousedící s koupalištěm, na okraji obce Sloup. Ubytování zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách, sociální zařízení je centrální, možnost stravov
Kemp RELAXA ubytování Sloup
[ ubytování - penziony - hotely ]
Camp RELAXA se nachází v severní části Moravského krasu v obci Sloup, vzdáleného 40 km od Brna. Camp má velice příjemnou polohu, nachází se na kraji obce a je obklopen lesy, nabízí ubytování ve stanech, karavanech nebo jen tak pod širákem.
Hotel Domino ubytování Svinošice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel a restaurace DOMINO se nachází v malé vesničce Svinošice v pěkném a klidném prostředí u hlavního silničního tahu z Brna do Blanska. Je vzdálen od středu města Brna 15 km a 14 km od jeskynní oblasti MORAVSKÝ KRAS .
Rekreační Středisko Vyhlídka ubytování Těchov ( Blansko )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rekreační zařízení Vyhlídka se nachází 2km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí Ubytování v nově zrekonstruovaných 2-4lůžkových pokojích s vl. soc. zařízení