Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Beroun

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Okres

Vybrané ubytování pro okres Beroun .

Vyzkoušené a doporučené hotely, penziony a další ubytování v okrese Beroun.

Ubytování Beroun

Penzion U Janů ubytování Karlštejn
[ ubytování - penziony - hotely ]
Naše Restaurace s dlouholetou tradicí v centru přímo pod hradem. Pro ubytování našich hostů jsou připraveny 3 apartmány a 1 dvoulůžkový pokoj. Pokoj i každý apartmán je vybaven vlastním WC, sprchou a barevným televizorem. Parkovat lze přímo v areálu
Penzion U kálovny Dagmar ubytování Karlštejn
[ ubytování - penziony - hotely ]
Rodinný penzion pár metrů pod hradem Karlštejn,levné ubytování,vlastní restaurace s tradiční českou kuchyní.
Penzion - Hostinec Na Růžku ubytování Mořina
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hostům je k dispozici Penzion se 2 až 4 lůžkovými pokoji. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, Sat. , terasa. Znamenitá stylová kuchyně, kde si návštěvníci mohou vybrat pokrmy z České i mezinárodní kuchyně a krajových specialit.
Hotel Diana ubytování Nový Jáchymov
[ ubytování - penziony - hotely ]
Hotel Diana se nachází v obci Nový Jáchymov, v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Území bylo pro své vysoké přírodovědné a historické hodnoty zařazeno do světové sítě Biosférických rezervací UNESCO.
Motel Jetel Králův Dvůr ubytování Počaply ( Králův Dvůr )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Komfortní ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, vysokorychlostní internetové připojení, parkování přímo před pokojem a kvalitní služby a pohodlí, ať už jste na cestách či jen chcete uniknout hektickému městskému životu.
Hotel pro kočky Trubská ubytování Trubská
[ ubytování - penziony - hotely ]
Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky. Hotel pro kočky nabízí 3 druhy ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů.
Penzion Vráž ubytování Vráž u Berouna ( Vráž )
[ ubytování - penziony - hotely ]
Necelé 2 km od dálnice D5 - E50 z Plzně do Prahy, u dál. sjezdu č. 14 (EXIT 14), v sousedství okresního města Berouna s nachází obecVráž. Zde se můžete ubytovat v pensionu stejného jména jaké má obec sama. Spolumajitelé Jan Kešner a Karel Endršt.
Autokemp Zadní Třebaň - ostrov ubytování Zadní Třebaň
[ ubytování - penziony - hotely ]
Na malebném ostrově, který se nachází uprostřed řeky Berounky ve skalnatém údolí Českého krasu, v blízkosti nejznámějšího českého hradu Karlštejn a přibližně 25 kilometrů od hlavního města České republiky Prahy je vybudován nový camping.
Hotel Emilly ubytování Zdice
[ ubytování - penziony - hotely ]
Co nabízíme: Moderní ubytování se vším pohodlím, krásnou koupelnou, televizí i vydatnou snídaní. 1 Apartmán 2 x tří lůžkový pokoj 6 x dvou lůžkový pokoj na každém pokoji koupelna a televize s cca 20 programy ,možnost snídaní!!!
Chata Železná ubytování Železná
[ ubytování - penziony - hotely ]
2. patrový zděný objekt, rekreační a vzdělávací středisko, na samotě, 0,5 km od vesnice Železná u Berouna, uzamykatelné parkoviště, ohniště, úschova kol ubytování na palandách, 6 pokojů po 5 až 6 lůžkách, apartmán 8 lůžek nutný vlastní spacák a přezůvky