Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Zvírotice Dublovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice ubytování Zvírotice Rekreační Středisko Dublovice

Rekreační středisko se nachází na pravém břehu Vltavy na samém konci obce Zvírotic u Dublovic 12 km od Sedlčan.Nabízíme Ubytování v pevné budově s kapacitou 36 lůžek pro školy v přírodě,školy,výlety,firmy,spolky atd.Venkovní posezení,hřiště,lodičky atd.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelu


Detailní popis objektu Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice ubytování Zvírotice Rekreační Středisko Dublovice a jeho okolí:

REKREAČNÍ STŘEDISKO ZVÍROTICE

Rekreační středisko Zvírotice se nachází v malebné krajině na pravém břehu Vltavy na okraji obce Zvírotic, které jsou z pěti částí obce Dublovice(cca 55 km jižně od Prahy)

Rekreační středisko je vám k dispozici po celý rok.

Nabízíme v klidném prostředí možnost pořádat různá firemní školení,školní výlety,školy v přírodě , rodinné rekreace s dětmi,dětské tábory,svatby,rodinné oslavy,narozeniny atd.

Naši hosté mohou u nás využít bohaté turistické pěší stezky nebo projed překrásnou krajinu na kole jejíž délka cyklotras je cca 120 km. Je zde také využití hřiště kde si můžete zahrát volejbal a jiné míčové hry. Třeba si zapůjčit lodičky a zarybařit si atd.Koupání je přímo u našeho objektu kde je travnatá pláž.

V okolí Rekreačního střediska si přijdou na své všichni co mají rádi krásnou přírodu ale také kulturní památky Krčínovu tvrz Křepenicích,Muzeum města Sedlčany,zámek Vrchotovi Janovice.

Opravdovým přírodním pokladem doporučujeme navštívit přírodní rezervace Jezero u Dublovic a Drbákov u Nalžovic.

Ubytovací kapacita je celkem 36 lůžek . Sociální zařízení je společné které je oddělené na dámské a pánské.

V letních měsících je možno využít rozšíření o 32 lůžek ve dvoulůžkových stanech s podsadou.

Znamenitá česká kuchyně uspokojí každého našeho hosta.Můžeme vám ugrilovat selátko nebo vyudit klobásky atd. Vše po domluvě s vámi. K dispozici je také společenská místnost pro 40 osob která slouží i jako jídelna kterou dle vašich požadavků můžeme na danou akci připravit.Je zde např.možnost využití tabulí,barevné televize,videa nebo DVD přehrávače.

Také je možnost stravování skupin s vlastním kuchařem formou pronájmu kuchyně včetně vybavení.

Ubytování zajišťujeme pouze pro předem obědnané skupiny atd.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice Zvírotice - Dublovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Zvírotice - Dublovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Rekreační středisko Zvírotice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Zvírotice - Dublovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.