Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Zvířetice Bakov nad Jizerou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice.


Ubytování Zvířetice Penzion Bakov nad Jizerou
Hrnčířský dvůr zvířetice poskytuje v samostatné části své usedlosti ubytování v soukromí penzionového typu.Pro svou poloho je ideálním místem pro pěší i cykloturisty.Celková kapacita je 10 ubytovaných.
 je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Zvířetice - Bakov nad Jizerou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Zvířetice - Bakov nad Jizerou je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.