Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Zvířetice Bakov nad Jizerou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice ubytování Zvířetice Penzion Bakov nad Jizerou

Hrnčířský dvůr zvířetice poskytuje v samostatné části své usedlosti ubytování v soukromí penzionového typu.Pro svou poloho je ideálním místem pro pěší i cykloturisty.Celková kapacita je 10 ubytovaných.
 je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice ubytování Zvířetice Penzion Bakov nad Jizerou a jeho okolí:

Hrnčířský dvůr Zvířetice je usedlost v malé a klidné obci u Bakova nad Jiz.Nachází se na rozhraní turisticky zajímavých lokalit Českého ráje,Mladoboleslavského Pojizeří,Podbezdězí a Kokořínska. Hrnčířský dvůr Zvířetice má nachystáno 10 polodenních a 10 celodenních výletů zvlášť pro pěší a cykloturisty.V arealu je možno se seznámit s produkcí keramické dílny a zhlédnout tradiční řemeslné výrobní postupy.Keramiku lze nakoupit jako místní produkt.Pro zájemce z řad ubytovaných je možno dohodnout program v kterém si vyrobíte za pomoci lektora svůj vlastní hrnek.Výletními oblíbenými cíly jsou hrady Zvířetice,Valečov,Putna,Bezděz,Houska a Kost.Zámky Mnichovo Hradiště,Humprecht a Sychrov.Přírodní zajímavosti Drábské světničky, Příhrazské skály,Komárov,Sedmihorky,Máchovo jezero.Atraktivním výleten je výlet za lidovými stavbami kraje.Dále je možné využít programové nabídky kraje jako jízdárny,seskoky padákem,lety balonem.Ubytovací kapacita je 8 pevných lůžek a 2 dětské přistýlky.Pokoje plně vybavené.Společná kuchyně,malá společenská místnost,venkovní terasa s grilem,zahrada a úschovna kol.Ubytovací prostory jsou nekuřácké.Pro kuřáky je vyhrazen prostor na venkovní terase.V letních měsících je možné navštívit letní podia na Valečově a Vostrově.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hrnčířský dvůr Zvířetice Zvířetice - Bakov nad Jizerou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Zvířetice - Bakov nad Jizerou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hrnčířský dvůr Zvířetice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Zvířetice - Bakov nad Jizerou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.