Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Žilina a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Restaurant Žilina ubytování Žilina

Penzion a restaurace Žilina se nachází 8km od okresního města Kladna,přímo na cyklistické stezce, vedoucí do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Zde se dají podnikat výlety do krásné přírody nebo se podívat na středověký hrad Křivoklát.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.penzion-zilina.cz
Telefon(+420) 774 454 415 (recepce (rezervace))
 

Detailní popis objektu Penzion Restaurant Žilina ubytování Žilina a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaný penzion s parkovištěm a restaurací nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a čtyřech čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, televizí a internetovým připojením -wifi. Dále pak nabízí posezení v nekuřácké restauraci, ve formance, nebo terase s letní zahrádkou. Možnost je zde také venkovního grilování.

V sále s kapacitou až 120 lidí je možné pořádat svatby, firemní oslavy, rauty, catering, školení a malé sportovní akce.

Hned vedle penzionu se nachází dětské a sportovní hřiště.

V penzionu je také malá posilovna s šatnami včetně soc.zařízení a stolního tenisu.Srdečně Vás zveme k aktivnímu odpočinku v krásném okolí křivoklátských lesů a k načerpání nových sil v penzionu ŽILINA s bohatým výběrem jídel a pití.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Restaurant Žilina Žilina

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Restaurant Žilina

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Restaurant Žilina, které nabízí ubytování ve městě (obci) Žilina - Žilina. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Restaurant Žilina. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Žilina - Žilina, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.