Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Žďár a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Burda ubytování Žďár

Rodinný Penzion se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v Českém ráji. Poblíž objektu se nachází obchod, restaurace a cukrárna. Apartmány mají kapacitu 11-ti lůžek. Nabízíme ubytování ve 4a2 lůžkových pokojích,které jsou vybaveny TV,sprchou,WC.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Burda ubytování Žďár a jeho okolí:

Rodinný Penzion se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v Českém ráji.

Jeho poloha je velice atraktivní. Poblíž objektu se nachází obchod, restaurace a cukrárna.PenzionBurda - apartmány má kapacitu 12-ti lůžek. Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových a dvoulůžkových (trojlůžkových) pokojích, které jsou vybaveny TV, sprchou, WC.

Z pokoje je umožněn přístup na balkón. Je zde také kompletně vybavená a prostorná kuchyně.U objektu se nachází velká zahrada s oplocenou parkovací plochou, bazén, ohniště, trampolína.PES v tomto objektu, NE!Nabízíme zapůjčení sportovních potřeb (míče, líný tenis, petang, badmintonové pálky) - hřiště na badminton, bazén.Přijeďte prožít letní radovánky do nejkrásnějších míst Českého ráje do Žďáru u Mnichova Hradiště.

Těšíme se upřímně na Váš pobyt!!! SLEVA PRO DLOUHODOBĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ FIREMNÍCH PRACOVNÍKŮ !!VOLNÝ PŘÍSTUP NA WIFI INTERNET V CELÉM PENZIONU I NA ZAHRADĚ !!
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Burda Žďár

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Burda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Burda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Žďár - Žďár. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Burda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Žďár - Žďár, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Ráj Skokovy Žďár
***

Penzion Ráj Skokovy
[ ubytování Žďár ]

okolí a pohodlné ubytování, uspokojí nároky i náročnější klienteli. Žďár penzion Ráj ubytování: Celková kapacita moderního penzionu Ráj je 9 pokojů, které jsou dvoulůžkové, tří až čtyř lůžkové a jeden šestilůžkový pokoj. Součástí každého z pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou