Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Zaječí a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Ubytování Zaječí ubytování Zaječí

Kapacita ubytování je 20 lůžek. Příjemné chvilky je možné strávit na terase s možností posezení a grilování. Na travnatém pozemku je umístěn dětský koutek se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. Ubytovaným je k dispozici parkoviště i úschova kol v garáži.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Penzion Ubytování Zaječí ubytování Zaječí a jeho okolí:

Dovolujeme si Vám nabídnou ubytování v našem penzionu, který se nachází na okraji obce. Kapacita ubytování je 20 lůžek.

Příjemné chvilky je možné strávit na terase s možností posezení a grilování. Na travnatém pozemku je umístěn dětský koutek se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. Ubytovaným je dále k dispozici parkování před penzionem i v uzavřeném areálu. Možnost úschovy kol v garáži.

Obec Zaječí se nachází ve Velkopavlovické oblasti nedaleko Lednicko – Valtického areálu. Nabízí pobyt v klidném prostředí venkova a přitom budete mít na dosah společenský i kulturní život.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ubytování Zaječí Zaječí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ubytování Zaječí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ubytování Zaječí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Zaječí - Zaječí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ubytování Zaječí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Zaječí - Zaječí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.