Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Záblatí a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


Apartmány Ubytování Záblatí ubytování Záblatí

Apartmány se nachází v centru rekreační obce Záblatí u Prachatic. Máme luxusně zařízené apartmány s televizí, vlastní sprchou, WC, kompletně vybavenou kuchyní a obývacím pokojem. V budově je k dispozici vinárna a uzavřený pozemek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmány Ubytování Záblatí ubytování Záblatí a jeho okolí:

Apartmány se nachází v centru rekreační obce Záblatí u Prachatic. Máme luxusně zařízené apartmány s televizí, vlastní sprchou, WC, kompletně vybavenou kuchyní a obývacím pokojem. V budově je k dispozici vinárna a uzavřený pozemek. V budově se nachází 3 luxusně vybavené aparmány pro 6 osob . Aparmány mají WIFI zdarma. Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo turisty.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Ubytování Záblatí Záblatí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Ubytování Záblatí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Ubytování Záblatí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Záblatí - Záblatí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Ubytování Záblatí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Záblatí - Záblatí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.