Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vysoké Mýto a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Hotel KOBYLKA ubytování Vysoké Mýto

Nabízíme levné a kvalitní ubytování v centru města Vysoké Mýto. Hotel Kobylka poskytuje ubytovaní v standartních pokojích (1.místnost s lůžky a vlastním socialním zařízením). Dále hotel disponuje pokoji apartmán a Family room. Těšíme se na Vaší návštěvu.
Služba na recepci je 24 hodinV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.hotelkobylka.cz/
Telefon(+420) 465 423 206 (tel. recepce)
(+420) 608 180 900 (Ing. Ladislav Jasanský)
 

Detailní popis objektu Hotel KOBYLKA ubytování Vysoké Mýto a jeho okolí:

Hotel Kobylka poskytuje ubytovaní v standartních pokojích (jedna místnost s pevnými lůžky a vlastním socialním zařízením). Dále hotel disponuje pokoji apartmán (ubytování ve více místnostech, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem a mají možnost umístění přistýlky) a Family room (jde o větší dvoulůžkový pokoj, ve kterém se pohodlně ubytují dva dospělí a dvě děti). Děti do 3let zdarma, děti od 3 let sleva 50% z ceny.

K Ubytování je možnost při zápisu na hotel objednat snídaně na druhý den (snídaně v hotelu).

V Hotelu je kavárna, vinárna a bar. Restaurace s celodenním stravováním velmi blízko k hotelu (druhá provozovna), obědy a večeře nad 20ks nutné telefonicky objednávat. Veškeré informace naleznete na internetových stránkách Hotelu Kobylka Těšíme se na Vaší návštěvu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel KOBYLKA Vysoké Mýto

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel KOBYLKA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel KOBYLKA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vysoké Mýto - Vysoké Mýto. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel KOBYLKA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vysoké Mýto - Vysoké Mýto, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.