Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vysoké Chvojno a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Ubytování P.A.R.K.


Ubytování Vysoké Chvojno
Najdete nás pod názvem P.A.R.K. Jsme součástí cyklistické stezky - trasa č. 181 Hradec Králové - Břeclav. Sídlíme v obci Vyskoké Chvojno, od roku 1356 známé jako městečko s tvrzí - dnes obec.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování P.A.R.K

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování P.A.R.K, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vysoké Chvojno - Vysoké Chvojno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování P.A.R.K. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Vysoké Chvojno - Vysoké Chvojno je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.