Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vysoké Chvojno a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Ubytování P.A.R.K ubytování Vysoké Chvojno

Najdete nás pod názvem P.A.R.K. Jsme součástí cyklistické stezky - trasa č. 181 Hradec Králové - Břeclav. Sídlíme v obci Vyskoké Chvojno, od roku 1356 známé jako městečko s tvrzí - dnes obec.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Ubytování P.A.R.K ubytování Vysoké Chvojno a jeho okolí:

Chata keží uprostřed krásné přírody s výhledem na Železné hory.Je v ní umístěno 5 ložnic/ s přístýlkami až 15 osob/, kuchyň, dvě soc. zařízení a spol. místnost s barem a výčepním zařízením /pro cca 30 osob/. Dále je k dispozici venkovní sezení na terase a velké ohniště. Rovněž je v areálu dětské hřiště. Místo je ideální pro rodinné oslavy, různé akce atd. Pivo a víno zajistíme / po dohodě možno i jídlo/. Kdo hledá klid a trochu romantiky jistě k nám rád zavítá. Rovněž milovníci hub v sezoně si zde příjdou na své. Nákupy možno zajistit v Holicích 4km. V okolí je značné množství památek / Kunětická Hora, zámek Opočno, Hrádek u Nechanic, Častolovice, Doudleby atd. / . Taktéž pro cykloturistiku jsou zde ideální podmínky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování P.A.R.K Vysoké Chvojno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování P.A.R.K

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování P.A.R.K, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vysoké Chvojno - Vysoké Chvojno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování P.A.R.K. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vysoké Chvojno - Vysoké Chvojno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.