Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vyskytná a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Kemp Veřejné tábořiště Vyskytná ubytování Vyskytná

Autocamp, přírodní koupaliště, stánek s občerstvením a hřiště na volejbal (nohejbal, soft tenis) uprostřed krásné přírody na Českomoravské vrchovině na úpatí vrchu Křemešníku. Možnost rybolovu na vedlejším rybníku i bez rybářského lístku.

Detailní popis objektu Kemp Veřejné tábořiště Vyskytná ubytování Vyskytná a jeho okolí:

Kemp se nachází na úpatí známého poutního místa - vrchu Křemešníku. Je obklopen rozsáhlými lesy, které jsou bohaté na různé lesní plody. Součástí je i přírodní koupaliště se dvěmi travnatými plážemi a písečným přístupem do vody. Parkování je možné u stanů nebo na parkovišti, venkovní sprcha (pouze studená), volný pobyt zvířat, stánek s občerstvením, víceúčelové hřiště, ohniště, elektrické přípojky, přírodní koupaliště, rybolov na druhém rybníku

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proKemp Veřejné tábořiště Vyskytná Vyskytná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Kemp Veřejné tábořiště Vyskytná

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Kemp Veřejné tábořiště Vyskytná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vyskytná - Vyskytná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Kemp Veřejné tábořiště Vyskytná. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Kemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vyskytná - Vyskytná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.