Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Všetuly Holešov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Restaurace Cukrovar ubytování Všetuly Penzion Holešov

Restaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním stylu s kapacitou 87 osob. Hlavní restaurace nabízí prostor pro 45 osob a je plně klimatizovaná. Našim hostům dále nabízíme ubytování v moderních pokojích situovaných ve 3. NP restaurace.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Restaurace Cukrovar ubytování Všetuly Penzion Holešov a jeho okolí:

Pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. K vybavení pokoje patří SAT/TV a bezdrátové připojení na internet zdarma.K dispozici jsou 2x 2lůžkový, 1x 1lůžkový pokoj a 1x apartmán.Ceník ubytování:

1 osoba 650 Kč včetně snídaně

1 osoba 600 Kč bez snídaně

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Restaurace Cukrovar Všetuly - Holešov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Restaurace Cukrovar

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Restaurace Cukrovar, které nabízí ubytování ve městě (obci) Všetuly - Holešov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Restaurace Cukrovar. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Všetuly - Holešov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.