Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vráž u Berouna Vráž a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Vráž ubytování Vráž u Berouna Penzion Vráž

Necelé 2 km od dálnice D5 - E50 z Plzně do Prahy, u dál. sjezdu č. 14 (EXIT 14), v sousedství okresního města Berouna s nachází obecVráž. Zde se můžete ubytovat v pensionu stejného jména jaké má obec sama. Spolumajitelé Jan Kešner a Karel Endršt.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Vráž ubytování Vráž u Berouna Penzion Vráž a jeho okolí:

O pensionu

Necelé 2 km od dálnice D5 - E50 z Plzně do Prahy, u dálničního sjezdu č. 14 (EXIT 14), v sousedství okresního města Berouna se nachází obec Vráž. Zde se můžete ubytovat v pensionu stejného jména jaké má obec sama. Spolumajitelé Jan Kešner a Karel Endršt nabízejí v Pensionu „Vráž“ ubytování na velmi dobré úrovni ve dvou, tří, a pětilůžkových pokojích se sprchou, WC a televizí. V pensionu si můžete v naší restauraci vybrat z bohaté nabídky jídel, příjemně posedět na terase nebo na zahradě, v letních měsících případně i zaplavat v našem bazénu. Pension má vlastní, uzamykatelné parkoviště a obec má výborné autobusové spojení s Prahou.

Pension „Vráž“ leží mezi dvěmi chráněnými oblastmi - Karlštejnska a Křivoklátska, což láká k příjemným procházkám nebo výletům na kole. Návštěvníky, zajímající se o kulturu a historii příjemně překvapí blízkost Prahy a ostatních památek v okolí. Zkrátka a dobře, hledáte-li klidné ubytování v blízkosti města, objednejte si ubytování u nás - v Pensionu „Vráž“ .
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Vráž Vráž u Berouna - Vráž

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vráž

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Vráž, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vráž u Berouna - Vráž. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Vráž. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vráž u Berouna - Vráž, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.