Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Votice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Ubytování Penzión Tsport Votice.


Ubytování Votice
Nabízíme ubytování (dvojlůžkové, čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, možností přistýlek) a sportovního vyžití - tenis (venkovní i vnitřní kurty), badminton, bowling, fitness. Okolí Votic láká k toulkám přírodou mikroregionu Džbány.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Penzión Tsport Votice

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování Penzión Tsport Votice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Votice - Votice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování Penzión Tsport Votice. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Votice - Votice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.