Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Votice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Ubytování Penzión Tsport Votice ubytování Votice

Nabízíme ubytování (dvojlůžkové, čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, možností přistýlek) a sportovního vyžití - tenis (venkovní i vnitřní kurty), badminton, bowling, fitness. Okolí Votic láká k toulkám přírodou mikroregionu Džbány.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování Penzión Tsport Votice ubytování Votice a jeho okolí:

Ubytování v penziónu rodinného typu - 5 dvojlůžkových a 2 dvojlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, parkování zdarma.Ubytovaní hosté mají možnost využít za výhodných podmínek sportoviště - tenisové venkovní i vnitřní kurty, badminton, bowling, fitness. Rozšířenou nabídkou pro ubytované je poskytnutí wifi připojení zdarma, možnost zajistit hlídání dětí, půjčovna kol, tenisová školička pro děti, trenér, sparing.

Okolí Votic - brány České Sibiře - láká k výletům do přírody mikroregionu Džbány. Naučné stezky zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Další zajímavá místa v blízkosti jsou zámky Konopiště, Jemniště, Vrchotovy Janovice nebo památná hora Blaník.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Penzión Tsport Votice Votice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Penzión Tsport Votice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Penzión Tsport Votice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Votice - Votice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Penzión Tsport Votice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Votice - Votice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.