Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Votice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Olomouc a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Rodinný dům RUFUS ubytování Votice

Nabízíme Vám levné ubytování v soukromí v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytování je v provozu celoročně. Součástí je standardní vybavení - kuchyň, WC, koupelna se sprchovým koutem, balkón, zahrada a v létě bazén. Po dohodě je možnost využít
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa

Detailní popis objektu Rodinný dům RUFUS ubytování Votice a jeho okolí:

Pokoje jsou standartně vybaveny postelí, úložným a odkládacím prostorem, televizorem, dvd, cd, radio. K dispozici Vám je sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. Dále je možnost využití balkónu, zahrady a venkovního bazénu.Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Speciální služby lze po předchozí domluvě zrealizovat přesně podle přání konkrétního klienta a jeho požadavků. Pokud máte zvláštní přání, obraťte se s nimi na nás, jsme si jisti, že Vám dokážeme ve všech směrech maximálně vyhovět a Vy budete s námi poskytovanými službami nadmíru spokojeni.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRodinný dům RUFUS Votice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rodinný dům RUFUS

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rodinný dům RUFUS, které nabízí ubytování ve městě (obci) Votice - Votice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rodinný dům RUFUS. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rodinný dům věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Votice - Votice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.