Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Volyně a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion RANČ PENSION JEDRAŽ ubytování Volyně

REKONSTRUOVANÁ BÝVALÁ TVRZ S RYBNÍKY A KRÁSNÝM AREÁLEM U HOŠTIC okr.STRAKONICE Ubytování ve stylových pokojích a apartmánech.Restaurace,domácí kuchyně,country bar,vyjíždky na koních,rybaření na rybníce v areálu nádherné nové cyklotrasy dětské hřiště.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion RANČ PENSION JEDRAŽ ubytování Volyně a jeho okolí:

V ZAŘÍZENÍ CELKEM 5 POKOJU A 3 APARTMÁNY.DÁLE K DISPOZICI KEMP U RYBNÍKA/NOVÉ SOC.ZAŘ.UPLNÁ REKONSTRUKCE UKONČENA 2011.VNITŘNÍ A VENKOVNÍ KRB COUNTRY BAR VE STODOLE,POŘÁDÁNÍ OSLAV,SVATEB,VEČÍRKU atd.

Pořádání srazu,grilování atd.

Max.počet hostu v oběktu je 25-30osob.

Dále ubytování v teepee stanech a rybářském srubu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion RANČ PENSION JEDRAŽ Volyně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion RANČ PENSION JEDRAŽ

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion RANČ PENSION JEDRAŽ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Volyně - Volyně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion RANČ PENSION JEDRAŽ. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Volyně - Volyně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.