Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Volyně a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Hotel Ostrovec ubytování Volyně

Hotel je umístěn v krásném a klidném prostředí vlastního parku. K dispozici je 8 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky a 2 pokoje čtyřlůžkové. Restaurace je v přízemí hotelu s místy pro 35 osob, salónek pro 20 osob a letní terasa pro 50 osob.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Hotel Ostrovec ubytování Volyně a jeho okolí:

Hotel restaurant Ostrovec najdete v městečku Volyně v jižních Čechách. Hotel je umístěn samostatně v krásném prostředí rozlehlého parku při břehu řeky Volyňky. Také proto je jako stvořen pro konání svateb či oslav, klidné rodinné dovolené, večeře s rodinou a přáteli, jakož i obchodní a pracovní schůzky.Hotel je obklopen vzrostlými stromy a okrasnými dřevinami. Vede k němu vlastní příjezdová cesta z hlavní silnice. Prostorné parkoviště je přímo před hotelem. Hned první Vás uvítá šumění vody z mlýnského kola a vodník našeho náhonu. Pro děti je vedle hotelu hřiště s houpačkami a pískovištěm.V restauraci, která je v přízemí, klademe důraz na čerstvost a kvalitu surovin, ze kterých jsou pokrmy připravujeme. Můžeme Vám nabídnout výběr grilovaných steaků a mas, specialitou naší kuchyně je pstruh pečený na másle s petrželkou a citrónem. Pstruzi jsou v našem náhonu pod mlýnským kolem. Jistě Vám také zachutnají pokrmy z čerstvé zeleniny, buď grilované či připravované za syrova ve formě salátů.Pokoje hotelu Ostrovec jsou vybudovány v patře. Některé nabízejí krásný pohled do hotelového parku. Samozřejmostí je samostatné sociální zařízení, barevný televizor se satelitním příjmem a internetové připojení Wifi.Malé, ale krásné městečko Volyně Vám nabídne řadu zajímavostí, nádherné výhledy na Šumavu a možnost navštívit řadu známých a krásných míst.Ve Volyni a jejím okolí si můžete prohlédnout kapli Andělíček, židovský hřbitov, radnici. Hrad ve Strakonicích je vzdálen 12 km,k zřícenině hradu Helfenburk dorazíte po 10 km, rozhledna Svatá Máří 16 km nabízí krásný výhled na Šumavu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Ostrovec Volyně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Ostrovec

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Ostrovec, které nabízí ubytování ve městě (obci) Volyně - Volyně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Ostrovec. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Volyně - Volyně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.