Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Volenice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Chatová Osada Cihelna ubytování Volenice

Malá rodinná farma na samotě v Pošumaví,chováme východofríské ovce,ale najdete u nás i kozu,prase,koně,kočky a jiná zvířátka,možnost ubytování v chatkách(max.20 osob) nebo stanování,k dispozici plně vybavená kuchyňka,hřiště,ohniště,pstruhový potok
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Chatová Osada Cihelna ubytování Volenice a jeho okolí:

Pokud toužíte po klidu a odstupu od hluku a stresu města a chcete si užívat ekologicky ještě zachovalé přírody v rodinné atmosféře, jste u nás na správném místě.

Nabízíme Vám ubytování v pěti čtyřlůžkových srubových chatkách, ve vlastním staně, nebo spaní na seně.Chcete si ozkoušet práci na statku, jízdu na koni, výrobu sýra nebo si upéct vlastní chléb? To vše je u nás možné.

Na léto jsme také připravili různé výtvarné kurzy a dětské pobyty.

V dosahu: kanoe na Otavě, rybaření, vyhlídkové lety,hrady Rábí, Kašperk, Strakonice, aquapark Horaždˇovice,...

Vhodné pro rodiny, skupiny i jednotlivce.Jsme tu pro Vás od května do října.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChatová Osada Cihelna Volenice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chatová Osada Cihelna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chatová Osada Cihelna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Volenice - Volenice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chatová Osada Cihelna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chatová Osada věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Volenice - Volenice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.