Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vojice Boháňka a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 4 m/s


Ubytování Rekreační dům Klára ubytování Vojice Ubytování Boháňka

Objekt se nachází na klidném tichém slunném místě s pěkným výhledem, romantickou jižní terasovitou zahradou se stromy, vínem, dětskou prolézačkou a houpačkami, pískovištěm, posezením, venkovním a vnitřním krbem.
Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování Rekreační dům Klára ubytování Vojice Ubytování Boháňka a jeho okolí:

Objekt se nachází na klidném tichém slunném místě s pěkným výhledem, romantickou jižní terasovitou zahradou se stromy, vínem, dětskou prolézačkou a houpačkami, pískovištěm, posezením, venkovním a vnitřním krbem. Ubytování je v prostorném zcela samostatném podlaží rodinného domu se samostatným vchodem. Dům je zařízen vším potřebným pro ideální odpočinek. - více K dispozici je společenská místnost s el. šipkami, stylová obytná ložnice, krbová místnost s posezením a kuchyňským koutem, prakticky zařízená kuchyň, 3x lednička, ložnice s dětským koutkem, ložnice s knihovnou, koupelna s vanou a WC, další koupelna se sprch. koutem a WC. Vhodné ubytování zejména pro rodiny s dětmi a sportovně založené skupiny. Parkování u objektu. Objekt se pronajímá jako celek, minimálně 4 osoby, cena je stanovena dle počtu osob. V sezóně cena 1 osoba - 200,- Kč/noc. V mimo sezóně 1 osoba - 170,- Kč. Krb. V ceně není zahrnuta spotřeba el. energie.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Rekreační dům Klára Vojice - Boháňka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Rekreační dům Klára

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Rekreační dům Klára, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vojice - Boháňka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Rekreační dům Klára. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vojice - Boháňka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.