Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vlkoš a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Vinný sklep u Štipčáků ubytování Vlkoš

Vinný sklípek s ubytováním leží na jižní Moravě v oblasti Slovácko, Vlkoš u Kyjova. Sklípek nabízí možnost degustace vína, jak červeného, tak bílého, posezení, grilování. Možnost ubytování pro partu přátel nebo pro rodinu k rekreai.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.vinnysklepsubytovanim.cz/
Telefon(+420) 776 062 459 (Josef Štipčák)
 

Detailní popis objektu Ubytování Vinný sklep u Štipčáků ubytování Vlkoš a jeho okolí:

Ve vinném sklepě se nachází degustační místnost, sprchový kout s WC, kuchyňská linka se sporákem, pokoj s ubytováním pro 10 osob + dalších 6 v samém podkroví, a to nejdůležitější : vinný sklep s červeným a bílým vínem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Vinný sklep u Štipčáků Vlkoš

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Vinný sklep u Štipčáků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Vinný sklep u Štipčáků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vlkoš - Vlkoš. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Vinný sklep u Štipčáků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vlkoš - Vlkoš, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.